9e rit Tour of Hainan 2018

Datum: 31 okt 2018 | Startplaats: Changjiang, CHN | Finishplaats: Danzhou, CHN | Afstand: 181.9 km | Gemiddelde: 43.502 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.HC

#CoureurNatTeam
1 Pellaud, Simon ZWITeam Illuminate
2 Schulting, Peter NEDMonkey Town Continental Team
3 Rota, Lorenzo ITABardiani - CSF
4 Marangoni, Alan ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
5 Parra Bustamante, Edwin-Arnulfo COL
6 Sweeny, Harrison AUS
7 Mareczko, Jakub ITAWilier Triestina - Selle Italia
8 Guardini, Andrea ITABardiani - CSF
9 Cima, Imerio ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
10 Pacioni, Luca ITAWilier Triestina - Selle Italia
11 Looij, Andre NEDMonkey Town Continental Team
12 Kreder, Raymond NEDTeam Ukyo
13 Ward, Tristan AUS
14 Page, Dylan ZWITeam Sapura Cycling
15 Thomel, Tino DUIBike Aid
16 Einhorn, Itmar ISRIsrael Cycling Academy
17 Simion, Paolo ITABardiani - CSF
18 de Jonge, Maarten NEDMonkey Town Continental Team
19 Boivin, Guillaume CDNIsrael Cycling Academy
20 Hennesy, Jacob GBR
21 Sainbayar, Jambaljamts MGL
22 Velasco, Simone ITAWilier Triestina - Selle Italia
23 Belletti, Manuel ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
24 Steimle, Jannik DUITeam Vorarlberg - Santic
25 Okamoto, Hayato JPN
26 Masnada, Fausto ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
27 Irvine, Declan NZLTeam Novo Nordisk
28 Bouglas, Georgios GRE
29 Mazuki, Nur Amiraul Fakhruddin MAS
30 Thalmann, Roland ZWITeam Vorarlberg - Santic
31 Maestri, Mirco ITABardiani - CSF
32 Hucker, Robbie AUSTeam Ukyo
33 Mader, Gino ZWI
34 Fedeli, Alessandro ITADelko - Marseille Provence KTM
35 El Fares, Julien FRADelko - Marseille Provence KTM
36 Salleh, Mohamed-Zamri MASTerengganu Cycling Team
37 Batsaikhan, Tegshbayar MGL
38 Stallaert, Joeri BELTeam Vorarlberg - Santic
39 Liu, Xiangjing CHN
40 Schelling, Patrick ZWITeam Vorarlberg - Santic
41 Orrico, Davide ITATeam Vorarlberg - Santic
42 Vosekalns, Andris LAT
43 Guerin, Alexis FRADelko - Marseille Provence KTM
44 Ovechkin, Artem RUSTerengganu Cycling Team
45 Benfatto, Marco ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
46 Araque Llorente, Rodrigo SPATeam Ukyo
47 Frapporti, Mattia ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
48 Yoshida, Hayato JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
49 Carisey, Clement FRAIsrael Cycling Academy
50 Goldstein, Roy ISRIsrael Cycling Academy
51 Calabria, Fabio AUSTeam Novo Nordisk
52 Chen, Mingrun CHN
53 Nazaerbieke, Bieken CHN
54 Goh, Choon-Huat INATerengganu Cycling Team
55 van Engelen, Adne NEDBike Aid
56 Banzer, Gordian LIEAkros - Renfer
57 Prades Reverter, Benjamin SPATeam Ukyo
58 Chaves Rubio, Brayan COL
59 Tonelli, Alessandro ITABardiani - CSF
60 Ito, Masakazu JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
61 Slik, Ivar NEDMonkey Town Continental Team
62 Williams, Tyler USAIsrael Cycling Academy
63 Badilatti, Matteo ZWIIsrael Cycling Academy
64 Li, Zisen CHN
65 Henttala, Joonas FINTeam Novo Nordisk
66 Hendricks, Clint ZAFBike Aid
67 Zhang, Zheng CHN
68 Qiao, Feng CHN
69 Schnapka, Matthias DUI
70 Brand, Sam GBR
71 Polivoda, Alexandr UKRSynergy Baku Cycling Project
72 Lienhard, Fabian ZWIHolowesko - Citadel p/b Araphaoe Resources
73 Liu, Jian-Peng CHN
74 Santoro, Antonio ITAMonkey Town Continental Team
75 Bissegger, Stefan ZWIAkros - Renfer
76 Schneiter, Joab ZWI
77 Gu, Bingcheng CHN
78 Ortega Ramirez, Mauricio COL
79 Mosca, Jacopo ITAWilier Triestina - Selle Italia
80 Hirai, Eiichi JPNTeam Ukyo
81 Van Rhee, Joey NEDMonkey Town Continental Team
82 Albanese, Vincenzo ITABardiani - CSF
83 Clancy, Stephen IRL
84 Zhang, Chunlong CHN
85 Smukulis, Gatis LATDelko - Marseille Provence KTM
86 Shi, Hang CHN
87 Frapporti, Marco ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
88 Liu, Jiankun CHN
89 Monsalve Pertsinidis, Yonathan Alejandro VEN
90 Uchima, Kohei JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
91 Gutierrez Daza, Pedro Antonio VEN
92 Meiler, Lukas DUITeam Vorarlberg - Santic
93 Niu, Yikui CHN
94 Wang, Jiancai CHN
95 Giacoppo, Anthony AUS
96 Guo, Liang CHN
97 Yan, Meng CHN
98 Yokotsuka, Kohei JPN
99 Li, Jinsong CHN
100 Wackermann, Luca ITABardiani - CSF
101 Turrin, Alex ITAWilier Triestina - Selle Italia
102 Meyer, Robin FRADelko - Marseille Provence KTM
103 Jiang, Zhi-Hui CHN
104 Batmunkh, Maral-Erdene MGLTerengganu Cycling Team
105 Wang, Bo CHN
106 Koshevoy, Ilia BLRWilier Triestina - Selle Italia
107 Kleiman, Wim NEDMonkey Town Continental Team
108 Toovey, Ayden AUSBennelong - SwissWellness
109 Yoshioka, Naoya JPNTeam Ukyo
110 Schafer, Timo DUIBike Aid
111 Bai, Lijun CHN
112 Sunderland, Dylan AUS
113 Elliott, Nathan AUS
114 Bevilacqua, Simone ITAWilier Triestina - Selle Italia
115 Lea, Jason AUS
116 Viel, Mattia ITAHoldsworth
117 Fitzpatrick, Tom GBR
DNFMonsalve, Ralph VEN

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Masnada, Fausto ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
2 Mader, Gino ZWI
3 El Fares, Julien FRADelko - Marseille Provence KTM
4 Schelling, Patrick ZWITeam Vorarlberg - Santic
5 Liu, Xiangjing CHN
6 Prades Reverter, Benjamin SPATeam Ukyo
7 Velasco, Simone ITAWilier Triestina - Selle Italia
8 Badilatti, Matteo ZWIIsrael Cycling Academy
9 Araque Llorente, Rodrigo SPATeam Ukyo
10 Thalmann, Roland ZWITeam Vorarlberg - Santic
11 Boivin, Guillaume CDNIsrael Cycling Academy
12 van Engelen, Adne NEDBike Aid
13 Rota, Lorenzo ITABardiani - CSF
14 Ovechkin, Artem RUSTerengganu Cycling Team
15 Carisey, Clement FRAIsrael Cycling Academy
16 Hucker, Robbie AUSTeam Ukyo
17 Orrico, Davide ITATeam Vorarlberg - Santic
18 Guerin, Alexis FRADelko - Marseille Provence KTM
19 Banzer, Gordian LIEAkros - Renfer
20 Pellaud, Simon ZWITeam Illuminate
21 Parra Bustamante, Edwin-Arnulfo COL
22 Fedeli, Alessandro ITADelko - Marseille Provence KTM
23 Nazaerbieke, Bieken CHN
24 Sainbayar, Jambaljamts MGL
25 Ito, Masakazu JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
26 Mosca, Jacopo ITAWilier Triestina - Selle Italia
27 Chen, Mingrun CHN
28 Tonelli, Alessandro ITABardiani - CSF
29 Brand, Sam GBR
30 Liu, Jian-Peng CHN
31 de Jonge, Maarten NEDMonkey Town Continental Team
32 Schulting, Peter NEDMonkey Town Continental Team
33 Goh, Choon-Huat INATerengganu Cycling Team
34 Santoro, Antonio ITAMonkey Town Continental Team
35 Polivoda, Alexandr UKRSynergy Baku Cycling Project
36 Chaves Rubio, Brayan COL
37 Slik, Ivar NEDMonkey Town Continental Team
38 Lea, Jason AUS
39 Sunderland, Dylan AUS
40 Belletti, Manuel ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
41 Monsalve Pertsinidis, Yonathan Alejandro VEN
42 Maestri, Mirco ITABardiani - CSF
43 Marangoni, Alan ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
44 Kreder, Raymond NEDTeam Ukyo
45 Frapporti, Mattia ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
46 Meiler, Lukas DUITeam Vorarlberg - Santic
47 Hendricks, Clint ZAFBike Aid
48 Wackermann, Luca ITABardiani - CSF
49 Schneiter, Joab ZWI
50 Albanese, Vincenzo ITABardiani - CSF
51 Cima, Imerio ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
52 Mazuki, Nur Amiraul Fakhruddin MAS
53 Steimle, Jannik DUITeam Vorarlberg - Santic
54 Pacioni, Luca ITAWilier Triestina - Selle Italia
55 Lienhard, Fabian ZWIHolowesko - Citadel p/b Araphaoe Resources
56 Toovey, Ayden AUSBennelong - SwissWellness
57 Li, Zisen CHN
58 Ortega Ramirez, Mauricio COL
59 Bouglas, Georgios GRE
60 Goldstein, Roy ISRIsrael Cycling Academy
61 Batsaikhan, Tegshbayar MGL
62 Henttala, Joonas FINTeam Novo Nordisk
63 Guo, Liang CHN
64 Williams, Tyler USAIsrael Cycling Academy
65 Irvine, Declan NZLTeam Novo Nordisk
66 Gu, Bingcheng CHN
67 Yoshioka, Naoya JPNTeam Ukyo
68 Batmunkh, Maral-Erdene MGLTerengganu Cycling Team
69 Yoshida, Hayato JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
70 Zhang, Zheng CHN
71 Koshevoy, Ilia BLRWilier Triestina - Selle Italia
72 Okamoto, Hayato JPN
73 Frapporti, Marco ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
74 Kleiman, Wim NEDMonkey Town Continental Team
75 Smukulis, Gatis LATDelko - Marseille Provence KTM
76 Salleh, Mohamed-Zamri MASTerengganu Cycling Team
77 Simion, Paolo ITABardiani - CSF
78 Calabria, Fabio AUSTeam Novo Nordisk
79 Sweeny, Harrison AUS
80 Guardini, Andrea ITABardiani - CSF
81 Shi, Hang CHN
82 Mareczko, Jakub ITAWilier Triestina - Selle Italia
83 Giacoppo, Anthony AUS
84 Li, Jinsong CHN
85 Gutierrez Daza, Pedro Antonio VEN
86 Zhang, Chunlong CHN
87 Hirai, Eiichi JPNTeam Ukyo
88 Vosekalns, Andris LAT
89 Wang, Bo CHN
90 Page, Dylan ZWITeam Sapura Cycling
91 Looij, Andre NEDMonkey Town Continental Team
92 Ward, Tristan AUS
93 Clancy, Stephen IRL
94 Liu, Jiankun CHN
95 Viel, Mattia ITAHoldsworth
96 Hennesy, Jacob GBR
97 Yokotsuka, Kohei JPN
98 Qiao, Feng CHN
99 Bevilacqua, Simone ITAWilier Triestina - Selle Italia
100 Niu, Yikui CHN
101 Bissegger, Stefan ZWIAkros - Renfer
102 Benfatto, Marco ITAAndroni - Sidermec Bottecchia
103 Stallaert, Joeri BELTeam Vorarlberg - Santic
104 Elliott, Nathan AUS
105 Meyer, Robin FRADelko - Marseille Provence KTM
106 Yan, Meng CHN
107 Bai, Lijun CHN
108 Van Rhee, Joey NEDMonkey Town Continental Team
109 Einhorn, Itmar ISRIsrael Cycling Academy
110 Uchima, Kohei JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
111 Turrin, Alex ITAWilier Triestina - Selle Italia
112 Thomel, Tino DUIBike Aid
113 Fitzpatrick, Tom GBR
114 Jiang, Zhi-Hui CHN
115 Schafer, Timo DUIBike Aid
116 Schnapka, Matthias DUI
117 Wang, Jiancai CHN

Tour of Hainan 2018

DatumRitFinishKmType
23 okt1e rit Danzhou, CHN90.0RR
24 okt2e rit Chengmai, CHN139.6RR
25 okt3e rit Qionghai, CHN231.8RR
26 okt4e rit Wanning, CHN142.0RR
27 okt5e rit Lingshui, CHN178.4RR
28 okt6e rit Wuzhishan, CHN193.2RR
29 okt7e rit Sanya, CHN127.3RR
30 okt8e rit Changjiang, CHN197.2RR
31 okt9e rit Danzhou, CHN181.9RR
31 oktEindstand 1481.4

Palmares

JaarWinnaarDatum
2018Masnada, Fausto
31 okt 2018
2017Mosca, Jacopo
05 nov 2017
2016Lutsenko, Alexey
30 okt 2016
2015Modolo, Sacha
28 okt 2015
2014Antomarchi, Julien
28 okt 2014
2013Hofland, Moreno
28 okt 2013
2012Gruzdev, Dmitriy
28 okt 2012
2011Iglinskiy, Valentin
28 okt 2011
2010Iglinskiy, Valentin
19 okt 2010
2009Ventoso Alberdi, Francisco-Jose
19 nov 2009
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1398036 wegresultaten | 22670 baanresultaten | 2003 veldresultaten | 2967 wedstrijden | 47058 coureurs