3e rit Etoile de Besseges 2019

Datum: 09 feb 2019 | Startplaats: Besseges, FRA | Finishplaats: Besseges, FRA | Afstand: 158.2 km | Gemiddelde: 45.962 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.1

#CoureurNatTeam
1 Sarreau, Marc FRAGroupama - FDJ
2 Laporte, Christophe FRACofidis, Solutions Credits
3 Aristi Gardoki, Mikel SPAEuskadi Basque Country - Murias
4 Bonifazio, Niccolo ITADirect Energie
5 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
6 Menten, Milan BELSport Vlaanderen - Baloise
7 Jans, Roy BELCorendon - Circus
8 Venturini, Clement FRAAG2R La Mondiale
9 Planckaert, Baptiste BELWallonie Bruxelles
10 Jensen, August NORIsrael Cycling Academy
11 Stuyven, Jasper BELTrek - Segafredo
12 Naesen, Lawrence BELLotto Soudal
13 Declercq, Benjamin BELSport Vlaanderen - Baloise
14 Dernies, Tom BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
15 Warlop, Jordi BELSport Vlaanderen - Baloise
16 Covi, Alessandro ITATeam Colpack
17 Maldonado, Anthony FRASt. Michel - Auber 93
18 van Asbroeck, Tom BELIsrael Cycling Academy
19 Vanmarcke, Sep BELTeam EF Education First p/b Cannondale
20 Langeveld, Sebastiaan NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
21 Porsev, Alexander RUSGazprom - RusVelo
22 Mortier, Julien BELWallonie Bruxelles
23 Le Cunff, Kevin FRASt. Michel - Auber 93
24 Allegaert, Piet BELSport Vlaanderen - Baloise
25 Bennett, Sean USATeam EF Education First p/b Cannondale
26 Ledanois, Kevin FRATeam Arkéa - Samsic
27 Trarieux, Julien FRADelko Marseille - Provence
28 Toniatti, Andrea ITATeam Colpack
29 de Gendt, Aime BELWanty - Groupe Gobert
30 Ludvigsson, Tobias ZWEGroupama - FDJ
31 Mertz, Remy BELLotto Soudal
32 Jaurequi, Quentin FRAAG2R La Mondiale
33 Warbasse, Larry USAAG2R La Mondiale
34 Idjouadiene, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
35 Gesbert, Elie FRATeam Arkéa - Samsic
36 Siskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
37 Shalunov, Evgeny RUSGazprom - RusVelo
38 van Genechten, Jonas BELVital Concept - B&B Hotels
39 van Gestel, Dries BELSport Vlaanderen - Baloise
40 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
41 Paillot, Yoann FRASt. Michel - Auber 93
42 Mollema, Bauke NEDTrek - Segafredo
43 Hurel, Tony FRASt. Michel - Auber 93
44 Monfort, Maxime BELLotto Soudal
45 Armee, Sander BELLotto Soudal
46 Vliegen, Loic BELWanty - Groupe Gobert
47 Leroux, Samuel FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
48 Madouas, Valentin FRAGroupama - FDJ
49 Rebellin, Davide ITASovac
50 Dombrowski, Joseph-Lloyd USATeam EF Education First p/b Cannondale
51 Sbaragli, Kristian ITAIsrael Cycling Academy
52 Felline, Fabio ITATrek - Segafredo
53 Offredo, Yoann FRAWanty - Groupe Gobert
54 Turgis, Anthony FRADirect Energie
55 Degand, Thomas BELWanty - Groupe Gobert
56 Vergaerde, Otto BELCorendon - Circus
57 Wirtgen, Tom LUXWallonie Bruxelles
58 Nych, Artem RUSGazprom - RusVelo
59 Gastauer, Ben LUXAG2R La Mondiale
60 Rovny, Ivan RUSGazprom - RusVelo
61 Baccio, Paolo ITATeam Colpack
62 Geniez, Alexandre FRAAG2R La Mondiale
63 Dempster, Zakkari AUSIsrael Cycling Academy
64 Bidard, Francois FRAAG2R La Mondiale
65 Cataford, Alexander CDNIsrael Cycling Academy
66 Niv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
67 Lietaer, Eliot BELWallonie Bruxelles
68 Duchesne, Antoine CDNGroupama - FDJ
69 Capiot, Amaury BELSport Vlaanderen - Baloise
70 Rolland, Pierre FRAVital Concept - B&B Hotels
71 Jakin, Alo ESTSt. Michel - Auber 93
72 Hardy, Romain FRATeam Arkéa - Samsic
73 Baldo, Nicolas FRASt. Michel - Auber 93
74 Ourselin, Paul FRADirect Energie
75 Janssens, Jimmy BELCorendon - Circus
76 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
77 Seigle, Romain FRAGroupama - FDJ
78 Cousin, Jerome FRADirect Energie
79 Guernalec, Thibault FRATeam Arkéa - Samsic
80 Guerin, Alexis FRADelko Marseille - Provence
81 Domont, Axel FRAAG2R La Mondiale
82 Pichot, Alexandre FRADirect Energie
83 Planckaert, Edward BELSport Vlaanderen - Baloise
84 Hivert, Jonathan FRADirect Energie
85 Feillu, Brice FRATeam Arkéa - Samsic
86 Reza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
87 Morice, Julien FRAVital Concept - B&B Hotels
88 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
89 van Lerberghe, Bert BELCofidis, Solutions Credits
90 Bernard, Julien FRATrek - Segafredo
91 Kirsch, Alex LUXTrek - Segafredo
92 Armirail, Bruno FRAGroupama - FDJ
93 Daniel, Maxime FRATeam Arkéa - Samsic
94 Waeytens, Zico BELCofidis, Solutions Credits
95 Duranti, Jalel ITATeam Colpack
96 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
97 Pedersen, Mads DENTrek - Segafredo
98 Mathis, Marco DUICofidis, Solutions Credits
99 van den Berg, Julius NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
100 Theuns, Edward BELTrek - Segafredo
101 Masotto, Giulio ITATeam Colpack
102 de Bondt, Dries BELCorendon - Circus
103 Colnaghi, Luca ITATeam Colpack
104 Chetout, Loic FRACofidis, Solutions Credits
105 van Niekerk, Morne ZAFSt. Michel - Auber 93
106 Dehaes, Kenny BELWallonie Bruxelles
107 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
108 Luksevics, Viesturs LATAmore & Vita - Prodir
109 Ficara, Pierpaolo ITAAmore & Vita - Prodir
110 Vorobev, Anton RUSGazprom - RusVelo
111 van Goethem, Brian NEDLotto Soudal
112 Welten, Bram NEDTeam Arkéa - Samsic
113 Vanspeybrouck, Pieter BELWanty - Groupe Gobert
114 Delage, Mickael FRAGroupama - FDJ
115 Tulik, Angelo FRADirect Energie
116 Wouters, Enzo BELLotto Soudal
117 Spengler, Lukas ZWIWallonie Bruxelles
118 Barbier, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
119 Moncassin, Maxence FRAAmore & Vita - Prodir
120 Lopez-Cozar Jaimez, Juan Antonio SPAEuskadi Basque Country - Murias
121 Masson, Christophe FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
122 Boev, Igor RUSGazprom - RusVelo
123 Vermeulen, Emiel BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
124 Rickaert, Jonas BELCorendon - Circus
125 Irizar Laskurain, Julen SPAEuskadi Basque Country - Murias
126 Grosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
127 Kasperkiewicz, Przemyslaw POLDelko Marseille - Provence
128 Navardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
129 Vaubourzeix, Thomas FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
130 Devolder, Stijn BELCorendon - Circus
131 Bagues Kalparsoro, Artiz SPAEuskadi Basque Country - Murias
132 Berrade Fernandez, Urko SPAEuskadi Basque Country - Murias
133 Rodriguez Reche, Sergio SPAEuskadi Basque Country - Murias
134 Barrenetxea Uriarte, Ander SPAEuskadi Basque Country - Murias
135 Kurianov, Stepan RUSGazprom - RusVelo
136 Modolo, Sacha ITATeam EF Education First p/b Cannondale
137 Aurignac, Samy FRASovac
DNFDevriendt, Tom BELWanty - Groupe Gobert
DNFStallaert, Joeri BELCorendon - Circus
DNFPerry, Benjamin CDNIsrael Cycling Academy
DNFBernardinetti, Marco ITAAmore & Vita - Prodir
DNFNika, Iltjan ALBAmore & Vita - Prodir
DNFCelano, Danilo ITAAmore & Vita - Prodir
DNFFreuler, Jan-Andre ZWIAmore & Vita - Prodir
DNFHamza, Abderrahmane-Mehdi ALGSovac
DNFSaidi, Nassim ALGSovac
DNFBelmokhtar, Boualem ALGSovac
DNFEvrard, Laurent BELSovac
DNFBouzidi, Mohamed ALGSovac

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Laporte, Christophe FRACofidis, Solutions Credits
2 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
3 Sarreau, Marc FRAGroupama - FDJ
4 Cousin, Jerome FRADirect Energie
5 Venturini, Clement FRAAG2R La Mondiale
6 Aristi Gardoki, Mikel SPAEuskadi Basque Country - Murias
7 Capiot, Amaury BELSport Vlaanderen - Baloise
8 Madouas, Valentin FRAGroupama - FDJ
9 Turgis, Anthony FRADirect Energie
10 Paillot, Yoann FRASt. Michel - Auber 93
11 Domont, Axel FRAAG2R La Mondiale
12 Hivert, Jonathan FRADirect Energie
13 Trarieux, Julien FRADelko Marseille - Provence
14 Siskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
15 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
16 Bonifazio, Niccolo ITADirect Energie
17 Jans, Roy BELCorendon - Circus
18 van Asbroeck, Tom BELIsrael Cycling Academy
19 Allegaert, Piet BELSport Vlaanderen - Baloise
20 Naesen, Lawrence BELLotto Soudal
21 Porsev, Alexander RUSGazprom - RusVelo
22 Warlop, Jordi BELSport Vlaanderen - Baloise
23 Maldonado, Anthony FRASt. Michel - Auber 93
24 Dernies, Tom BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
25 Planckaert, Baptiste BELWallonie Bruxelles
26 Jaurequi, Quentin FRAAG2R La Mondiale
27 van Gestel, Dries BELSport Vlaanderen - Baloise
28 Vanmarcke, Sep BELTeam EF Education First p/b Cannondale
29 Jensen, August NORIsrael Cycling Academy
30 Mortier, Julien BELWallonie Bruxelles
31 Offredo, Yoann FRAWanty - Groupe Gobert
32 Sbaragli, Kristian ITAIsrael Cycling Academy
33 Monfort, Maxime BELLotto Soudal
34 Menten, Milan BELSport Vlaanderen - Baloise
35 de Gendt, Aime BELWanty - Groupe Gobert
36 Duchesne, Antoine CDNGroupama - FDJ
37 Ludvigsson, Tobias ZWEGroupama - FDJ
38 Covi, Alessandro ITATeam Colpack
39 Vliegen, Loic BELWanty - Groupe Gobert
40 Langeveld, Sebastiaan NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
41 Declercq, Benjamin BELSport Vlaanderen - Baloise
42 Stuyven, Jasper BELTrek - Segafredo
43 Mollema, Bauke NEDTrek - Segafredo
44 Warbasse, Larry USAAG2R La Mondiale
45 Ledanois, Kevin FRATeam Arkéa - Samsic
46 Vergaerde, Otto BELCorendon - Circus
47 Bennett, Sean USATeam EF Education First p/b Cannondale
48 Shalunov, Evgeny RUSGazprom - RusVelo
49 Mertz, Remy BELLotto Soudal
50 Dempster, Zakkari AUSIsrael Cycling Academy
51 Gesbert, Elie FRATeam Arkéa - Samsic
52 Cataford, Alexander CDNIsrael Cycling Academy
53 Le Cunff, Kevin FRASt. Michel - Auber 93
54 Degand, Thomas BELWanty - Groupe Gobert
55 Lietaer, Eliot BELWallonie Bruxelles
56 Wirtgen, Tom LUXWallonie Bruxelles
57 Toniatti, Andrea ITATeam Colpack
58 Rovny, Ivan RUSGazprom - RusVelo
59 Armee, Sander BELLotto Soudal
60 Pichot, Alexandre FRADirect Energie
61 Bidard, Francois FRAAG2R La Mondiale
62 Hurel, Tony FRASt. Michel - Auber 93
63 Seigle, Romain FRAGroupama - FDJ
64 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
65 Felline, Fabio ITATrek - Segafredo
66 Leroux, Samuel FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
67 Janssens, Jimmy BELCorendon - Circus
68 Gastauer, Ben LUXAG2R La Mondiale
69 Rebellin, Davide ITASovac
70 Nych, Artem RUSGazprom - RusVelo
71 Ourselin, Paul FRADirect Energie
72 Rolland, Pierre FRAVital Concept - B&B Hotels
73 Feillu, Brice FRATeam Arkéa - Samsic
74 Geniez, Alexandre FRAAG2R La Mondiale
75 van Genechten, Jonas BELVital Concept - B&B Hotels
76 Guernalec, Thibault FRATeam Arkéa - Samsic
77 Planckaert, Edward BELSport Vlaanderen - Baloise
78 Guerin, Alexis FRADelko Marseille - Provence
79 Baldo, Nicolas FRASt. Michel - Auber 93
80 Baccio, Paolo ITATeam Colpack
81 Niv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
82 Dombrowski, Joseph-Lloyd USATeam EF Education First p/b Cannondale
83 Hardy, Romain FRATeam Arkéa - Samsic
84 Reza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
85 Morice, Julien FRAVital Concept - B&B Hotels
86 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
87 Idjouadiene, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
88 Jakin, Alo ESTSt. Michel - Auber 93
89 Kirsch, Alex LUXTrek - Segafredo
90 Bernard, Julien FRATrek - Segafredo
91 van Lerberghe, Bert BELCofidis, Solutions Credits
92 Armirail, Bruno FRAGroupama - FDJ
93 Daniel, Maxime FRATeam Arkéa - Samsic
94 Waeytens, Zico BELCofidis, Solutions Credits
95 Duranti, Jalel ITATeam Colpack
96 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
97 Barbier, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
98 Wouters, Enzo BELLotto Soudal
99 Vermeulen, Emiel BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
100 Dehaes, Kenny BELWallonie Bruxelles
101 Colnaghi, Luca ITATeam Colpack
102 Welten, Bram NEDTeam Arkéa - Samsic
103 Theuns, Edward BELTrek - Segafredo
104 Rickaert, Jonas BELCorendon - Circus
105 Tulik, Angelo FRADirect Energie
106 Kasperkiewicz, Przemyslaw POLDelko Marseille - Provence
107 Moncassin, Maxence FRAAmore & Vita - Prodir
108 Irizar Laskurain, Julen SPAEuskadi Basque Country - Murias
109 Vorobev, Anton RUSGazprom - RusVelo
110 Grosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
111 Delage, Mickael FRAGroupama - FDJ
112 Navardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
113 Berrade Fernandez, Urko SPAEuskadi Basque Country - Murias
114 Bagues Kalparsoro, Artiz SPAEuskadi Basque Country - Murias
115 Pedersen, Mads DENTrek - Segafredo
116 van den Berg, Julius NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
117 Boev, Igor RUSGazprom - RusVelo
118 de Bondt, Dries BELCorendon - Circus
119 Mathis, Marco DUICofidis, Solutions Credits
120 Masson, Christophe FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
121 Luksevics, Viesturs LATAmore & Vita - Prodir
122 van Goethem, Brian NEDLotto Soudal
123 Masotto, Giulio ITATeam Colpack
124 Spengler, Lukas ZWIWallonie Bruxelles
125 Vanspeybrouck, Pieter BELWanty - Groupe Gobert
126 van Niekerk, Morne ZAFSt. Michel - Auber 93
127 Ficara, Pierpaolo ITAAmore & Vita - Prodir
128 Devolder, Stijn BELCorendon - Circus
129 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
130 Vaubourzeix, Thomas FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
131 Rodriguez Reche, Sergio SPAEuskadi Basque Country - Murias
132 Barrenetxea Uriarte, Ander SPAEuskadi Basque Country - Murias
133 Lopez-Cozar Jaimez, Juan Antonio SPAEuskadi Basque Country - Murias
134 Chetout, Loic FRACofidis, Solutions Credits
135 Kurianov, Stepan RUSGazprom - RusVelo
136 Modolo, Sacha ITATeam EF Education First p/b Cannondale
137 Aurignac, Samy FRASovac

Etoile de Besseges 2019

DatumRitFinishKmType
07 feb1e rit Beaucaire, FRA140.0RR
08 feb2e rit La Clemette, FRA157.9RR
09 feb3e rit Besseges, FRA158.2RR
10 feb4e rit Ales, FRA10.7ITT
10 febEindstand 466.8

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Laporte, Christophe
10 feb 2019
2018Gallopin, Tony
04 feb 2018
2017Calmejane, Lilian
05 feb 2017
2016Coppel, Jerome
07 feb 2016
2015Jungels, Bob
08 feb 2015
2014Ludvigsson, Tobias
09 feb 2014
2013Hivert, Jonathan
03 feb 2013
2012Coppel, Jerome
05 feb 2012
2011Ravard, Anthony
06 feb 2011
2010Dumoulin, Samuel
07 feb 2010
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1420289 wegresultaten | 24317 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2970 wedstrijden | 47227 coureurs