4e rit Etoile de Besseges 2019

Datum: 10 feb 2019 | Startplaats: Ales, FRA | Finishplaats: Ales, FRA | Afstand: 10.7 km | Gemiddelde: 41.017 km/h | Rittype: ITT | UCI code: 2.1

#CoureurNatTeam
1 Laporte, Christophe FRACofidis, Solutions Credits
2 Ludvigsson, Tobias ZWEGroupama - FDJ
3 Janssens, Jimmy BELCorendon - Circus
4 Mollema, Bauke NEDTrek - Segafredo
5 Vanmarcke, Sep BELTeam EF Education First p/b Cannondale
6 Langeveld, Sebastiaan NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
7 Paillot, Yoann FRASt. Michel - Auber 93
8 Felline, Fabio ITATrek - Segafredo
9 Madouas, Valentin FRAGroupama - FDJ
10 Lietaer, Eliot BELWallonie Bruxelles
11 Hivert, Jonathan FRATotal Direct Energie
12 Guernalec, Thibault FRATeam Arkéa - Samsic
13 Seigle, Romain FRAGroupama - FDJ
14 Turgis, Anthony FRATotal Direct Energie
15 Geniez, Alexandre FRAAG2R La Mondiale
16 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
17 Degand, Thomas BELWanty - Groupe Gobert
18 Pedersen, Mads DENTrek - Segafredo
19 Devolder, Stijn BELCorendon - Circus
20 Shalunov, Evgeny RUSGazprom - RusVelo
21 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
22 Warbasse, Larry USAAG2R La Mondiale
23 de Gendt, Aime BELWanty - Groupe Gobert
24 Sarreau, Marc FRAGroupama - FDJ
25 Cousin, Jerome FRATotal Direct Energie
26 Siskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
27 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
28 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
29 Leroux, Samuel FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
30 Armirail, Bruno FRAGroupama - FDJ
31 Monfort, Maxime BELLotto Soudal
32 Planckaert, Baptiste BELWallonie Bruxelles
33 Feillu, Brice FRATeam Arkéa - Samsic
34 van den Berg, Julius NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
35 Dombrowski, Joseph-Lloyd USATeam EF Education First p/b Cannondale
36 Wirtgen, Tom LUXWallonie Bruxelles
37 Armee, Sander BELLotto Soudal
38 Venturini, Clement FRAAG2R La Mondiale
39 Vliegen, Loic BELWanty - Groupe Gobert
40 Bennett, Sean USATeam EF Education First p/b Cannondale
41 Kirsch, Alex LUXTrek - Segafredo
42 Guerin, Alexis FRADelko Marseille - Provence
43 Declercq, Benjamin BELSport Vlaanderen - Baloise
44 Mathis, Marco DUICofidis, Solutions Credits
45 van Asbroeck, Tom BELIsrael Cycling Academy
46 Bernard, Julien FRATrek - Segafredo
47 Rolland, Pierre FRAVital Concept - B&B Hotels
48 Stuyven, Jasper BELTrek - Segafredo
49 Rickaert, Jonas BELCorendon - Circus
50 Mortier, Julien BELWallonie Bruxelles
51 Theuns, Edward BELTrek - Segafredo
52 Duchesne, Antoine CDNGroupama - FDJ
53 van Niekerk, Morne ZAFSt. Michel - Auber 93
54 Le Cunff, Kevin FRASt. Michel - Auber 93
55 Gastauer, Ben LUXAG2R La Mondiale
56 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
57 Gesbert, Elie FRATeam Arkéa - Samsic
58 Jaurequi, Quentin FRAAG2R La Mondiale
59 Modolo, Sacha ITATeam EF Education First p/b Cannondale
60 Ledanois, Kevin FRATeam Arkéa - Samsic
61 Chetout, Loic FRACofidis, Solutions Credits
62 Ourselin, Paul FRATotal Direct Energie
63 Domont, Axel FRAAG2R La Mondiale
64 Vorobev, Anton RUSGazprom - RusVelo
65 Nych, Artem RUSGazprom - RusVelo
66 Allegaert, Piet BELSport Vlaanderen - Baloise
67 Baccio, Paolo ITATeam Colpack
68 van Goethem, Brian NEDLotto Soudal
69 Cataford, Alexander CDNIsrael Cycling Academy
70 Pichot, Alexandre FRATotal Direct Energie
71 Warlop, Jordi BELSport Vlaanderen - Baloise
72 Bidard, Francois FRAAG2R La Mondiale
73 Berrade Fernandez, Urko SPAEuskadi Basque Country - Murias
74 Capiot, Amaury BELSport Vlaanderen - Baloise
75 Trarieux, Julien FRADelko Marseille - Provence
76 Porsev, Alexander RUSGazprom - RusVelo
77 Dempster, Zakkari AUSIsrael Cycling Academy
78 Baldo, Nicolas FRASt. Michel - Auber 93
79 Rebellin, Davide ITASovac
80 Mertz, Remy BELLotto Soudal
81 Aristi Gardoki, Mikel SPAEuskadi Basque Country - Murias
82 Menten, Milan BELSport Vlaanderen - Baloise
83 Hardy, Romain FRATeam Arkéa - Samsic
84 Irizar Laskurain, Julen SPAEuskadi Basque Country - Murias
85 Maldonado, Anthony FRASt. Michel - Auber 93
86 Kasperkiewicz, Przemyslaw POLDelko Marseille - Provence
87 Dernies, Tom BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
88 Planckaert, Edward BELSport Vlaanderen - Baloise
89 Reza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
90 Waeytens, Zico BELCofidis, Solutions Credits
91 Kurianov, Stepan RUSGazprom - RusVelo
92 Idjouadiene, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
93 Bonifazio, Niccolo ITATotal Direct Energie
94 Grosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
95 Covi, Alessandro ITATeam Colpack
96 Spengler, Lukas ZWIWallonie Bruxelles
97 de Bondt, Dries BELCorendon - Circus
98 Delage, Mickael FRAGroupama - FDJ
99 Rovny, Ivan RUSGazprom - RusVelo
100 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
101 Moncassin, Maxence FRAAmore & Vita - Prodir
102 Naesen, Lawrence BELLotto Soudal
103 Niv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
104 Jakin, Alo ESTSt. Michel - Auber 93
105 Morice, Julien FRAVital Concept - B&B Hotels
106 van Genechten, Jonas BELVital Concept - B&B Hotels
107 Toniatti, Andrea ITATeam Colpack
108 van Lerberghe, Bert BELCofidis, Solutions Credits
109 Vanspeybrouck, Pieter BELWanty - Groupe Gobert
110 Jensen, August NORIsrael Cycling Academy
111 van Gestel, Dries BELSport Vlaanderen - Baloise
112 Offredo, Yoann FRAWanty - Groupe Gobert
113 Tulik, Angelo FRATotal Direct Energie
114 Navardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
115 Daniel, Maxime FRATeam Arkéa - Samsic
116 Sbaragli, Kristian ITAIsrael Cycling Academy
117 Jans, Roy BELCorendon - Circus
118 Vergaerde, Otto BELCorendon - Circus
119 Hurel, Tony FRASt. Michel - Auber 93
120 Masotto, Giulio ITATeam Colpack
121 Wouters, Enzo BELLotto Soudal
122 Boev, Igor RUSGazprom - RusVelo
123 Barrenetxea Uriarte, Ander SPAEuskadi Basque Country - Murias
124 Luksevics, Viesturs LATAmore & Vita - Prodir
125 Bagues Kalparsoro, Artiz SPAEuskadi Basque Country - Murias
126 Vermeulen, Emiel BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
127 Lopez-Cozar Jaimez, Juan Antonio SPAEuskadi Basque Country - Murias
128 Vaubourzeix, Thomas FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
129 Ficara, Pierpaolo ITAAmore & Vita - Prodir
130 Dehaes, Kenny BELWallonie Bruxelles
131 Aurignac, Samy FRASovac
132 Masson, Christophe FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
133 Welten, Bram NEDTeam Arkéa - Samsic
134 Barbier, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
135 Colnaghi, Luca ITATeam Colpack
DNSRodriguez Reche, Sergio SPAEuskadi Basque Country - Murias

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Laporte, Christophe FRACofidis, Solutions Credits
2 Ludvigsson, Tobias ZWEGroupama - FDJ
3 Janssens, Jimmy BELCorendon - Circus
4 Mollema, Bauke NEDTrek - Segafredo
5 Vanmarcke, Sep BELTeam EF Education First p/b Cannondale
6 Paillot, Yoann FRASt. Michel - Auber 93
7 Langeveld, Sebastiaan NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
8 Madouas, Valentin FRAGroupama - FDJ
9 Felline, Fabio ITATrek - Segafredo
10 Lietaer, Eliot BELWallonie Bruxelles
11 Hivert, Jonathan FRATotal Direct Energie
12 Turgis, Anthony FRATotal Direct Energie
13 Guernalec, Thibault FRATeam Arkéa - Samsic
14 Seigle, Romain FRAGroupama - FDJ
15 Sarreau, Marc FRAGroupama - FDJ
16 Geniez, Alexandre FRAAG2R La Mondiale
17 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
18 Degand, Thomas BELWanty - Groupe Gobert
19 Cousin, Jerome FRATotal Direct Energie
20 Shalunov, Evgeny RUSGazprom - RusVelo
21 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
22 Warbasse, Larry USAAG2R La Mondiale
23 de Gendt, Aime BELWanty - Groupe Gobert
24 Siskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
25 Venturini, Clement FRAAG2R La Mondiale
26 Leroux, Samuel FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
27 Monfort, Maxime BELLotto Soudal
28 Planckaert, Baptiste BELWallonie Bruxelles
29 Feillu, Brice FRATeam Arkéa - Samsic
30 Dombrowski, Joseph-Lloyd USATeam EF Education First p/b Cannondale
31 Wirtgen, Tom LUXWallonie Bruxelles
32 Armee, Sander BELLotto Soudal
33 Vliegen, Loic BELWanty - Groupe Gobert
34 Bennett, Sean USATeam EF Education First p/b Cannondale
35 Guerin, Alexis FRADelko Marseille - Provence
36 Declercq, Benjamin BELSport Vlaanderen - Baloise
37 van Asbroeck, Tom BELIsrael Cycling Academy
38 Rolland, Pierre FRAVital Concept - B&B Hotels
39 Stuyven, Jasper BELTrek - Segafredo
40 Mortier, Julien BELWallonie Bruxelles
41 Duchesne, Antoine CDNGroupama - FDJ
42 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
43 Le Cunff, Kevin FRASt. Michel - Auber 93
44 Gastauer, Ben LUXAG2R La Mondiale
45 Gesbert, Elie FRATeam Arkéa - Samsic
46 Jaurequi, Quentin FRAAG2R La Mondiale
47 Domont, Axel FRAAG2R La Mondiale
48 Ledanois, Kevin FRATeam Arkéa - Samsic
49 Ourselin, Paul FRATotal Direct Energie
50 Nych, Artem RUSGazprom - RusVelo
51 Allegaert, Piet BELSport Vlaanderen - Baloise
52 Baccio, Paolo ITATeam Colpack
53 Cataford, Alexander CDNIsrael Cycling Academy
54 Pichot, Alexandre FRATotal Direct Energie
55 Warlop, Jordi BELSport Vlaanderen - Baloise
56 Capiot, Amaury BELSport Vlaanderen - Baloise
57 Bidard, Francois FRAAG2R La Mondiale
58 Trarieux, Julien FRADelko Marseille - Provence
59 Porsev, Alexander RUSGazprom - RusVelo
60 Aristi Gardoki, Mikel SPAEuskadi Basque Country - Murias
61 Dempster, Zakkari AUSIsrael Cycling Academy
62 Baldo, Nicolas FRASt. Michel - Auber 93
63 Rebellin, Davide ITASovac
64 Mertz, Remy BELLotto Soudal
65 Menten, Milan BELSport Vlaanderen - Baloise
66 Hardy, Romain FRATeam Arkéa - Samsic
67 Maldonado, Anthony FRASt. Michel - Auber 93
68 Dernies, Tom BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
69 Planckaert, Edward BELSport Vlaanderen - Baloise
70 Bonifazio, Niccolo ITATotal Direct Energie
71 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
72 Covi, Alessandro ITATeam Colpack
73 Rovny, Ivan RUSGazprom - RusVelo
74 Naesen, Lawrence BELLotto Soudal
75 Reza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
76 Niv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
77 van Genechten, Jonas BELVital Concept - B&B Hotels
78 Toniatti, Andrea ITATeam Colpack
79 Jensen, August NORIsrael Cycling Academy
80 van Gestel, Dries BELSport Vlaanderen - Baloise
81 Offredo, Yoann FRAWanty - Groupe Gobert
82 Sbaragli, Kristian ITAIsrael Cycling Academy
83 Jans, Roy BELCorendon - Circus
84 Vergaerde, Otto BELCorendon - Circus
85 Hurel, Tony FRASt. Michel - Auber 93
86 Morice, Julien FRAVital Concept - B&B Hotels
87 Idjouadiene, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
88 Jakin, Alo ESTSt. Michel - Auber 93
89 Armirail, Bruno FRAGroupama - FDJ
90 Kirsch, Alex LUXTrek - Segafredo
91 Bernard, Julien FRATrek - Segafredo
92 van Lerberghe, Bert BELCofidis, Solutions Credits
93 Daniel, Maxime FRATeam Arkéa - Samsic
94 Waeytens, Zico BELCofidis, Solutions Credits
95 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
96 Pedersen, Mads DENTrek - Segafredo
97 Devolder, Stijn BELCorendon - Circus
98 van den Berg, Julius NEDTeam EF Education First p/b Cannondale
99 Mathis, Marco DUICofidis, Solutions Credits
100 Rickaert, Jonas BELCorendon - Circus
101 Theuns, Edward BELTrek - Segafredo
102 van Niekerk, Morne ZAFSt. Michel - Auber 93
103 Vorobev, Anton RUSGazprom - RusVelo
104 van Goethem, Brian NEDLotto Soudal
105 Berrade Fernandez, Urko SPAEuskadi Basque Country - Murias
106 Irizar Laskurain, Julen SPAEuskadi Basque Country - Murias
107 Kasperkiewicz, Przemyslaw POLDelko Marseille - Provence
108 Grosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
109 Spengler, Lukas ZWIWallonie Bruxelles
110 de Bondt, Dries BELCorendon - Circus
111 Delage, Mickael FRAGroupama - FDJ
112 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
113 Moncassin, Maxence FRAAmore & Vita - Prodir
114 Vanspeybrouck, Pieter BELWanty - Groupe Gobert
115 Tulik, Angelo FRATotal Direct Energie
116 Navardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
117 Wouters, Enzo BELLotto Soudal
118 Masotto, Giulio ITATeam Colpack
119 Boev, Igor RUSGazprom - RusVelo
120 Vermeulen, Emiel BELNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
121 Luksevics, Viesturs LATAmore & Vita - Prodir
122 Bagues Kalparsoro, Artiz SPAEuskadi Basque Country - Murias
123 Vaubourzeix, Thomas FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
124 Ficara, Pierpaolo ITAAmore & Vita - Prodir
125 Dehaes, Kenny BELWallonie Bruxelles
126 Chetout, Loic FRACofidis, Solutions Credits
127 Barbier, Pierre FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
128 Masson, Christophe FRANatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
129 Welten, Bram NEDTeam Arkéa - Samsic
130 Colnaghi, Luca ITATeam Colpack
131 Barrenetxea Uriarte, Ander SPAEuskadi Basque Country - Murias
132 Lopez-Cozar Jaimez, Juan Antonio SPAEuskadi Basque Country - Murias
133 Kurianov, Stepan RUSGazprom - RusVelo
134 Modolo, Sacha ITATeam EF Education First p/b Cannondale
135 Aurignac, Samy FRASovac

Etoile de Besseges 2019

DatumRitFinishKmType
07 feb1e rit Beaucaire, FRA140.0RR
08 feb2e rit La Clemette, FRA157.9RR
09 feb3e rit Besseges, FRA158.2RR
10 feb4e rit Ales, FRA10.7ITT
10 febEindstand 466.8

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Laporte, Christophe
10 feb 2019
2018Gallopin, Tony
04 feb 2018
2017Calmejane, Lilian
05 feb 2017
2016Coppel, Jerome
07 feb 2016
2015Jungels, Bob
08 feb 2015
2014Ludvigsson, Tobias
09 feb 2014
2013Hivert, Jonathan
03 feb 2013
2012Coppel, Jerome
05 feb 2012
2011Ravard, Anthony
06 feb 2011
2010Dumoulin, Samuel
07 feb 2010
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1455588 wegresultaten | 25299 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2988 wedstrijden | 47413 coureurs