5e rit Vuelta a la Comunidad Valenciana - Vuelta a Levante 2019

Datum: 10 feb 2019 | Startplaats: Paterna, SPA | Finishplaats: Valencia, SPA | Afstand: 88.5 km | Gemiddelde: 48.149 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.1

#CoureurNatTeam
1 Groenewegen, Dylan NEDTeam Jumbo - Visma
2 Kristoff, Alexander NORUAE Team Emirates
3 Trentin, Matteo ITAMitchelton - Scott
4 Mezgec, Luka SLOMitchelton - Scott
5 Bouhanni, Nacer FRACofidis, Solutions Credits
6 Gazzoli, Michele ITAKometa Cycling Team
7 Enger, Sondre-Holst NORIsrael Cycling Academy
8 Colbrelli, Sonny ITABahrain - Merida
9 Boasson Hagen, Edvald NORTeam Dimension Data
10 Lonardi, Giovanni ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
11 Caldeira, Samuel Jose Rodrigues PORW52 - FC Porto
12 Sanz Unzue, Enrique SPAEuskadi Basque Country - Murias
13 Roelandts, Jurgen BELMovistar Team
14 Ligthart, Pim NEDTotal Direct Energie
15 Cort Nielsen, Magnus DENAstana Pro Team
16 Izagirre Insausti, Ion SPAAstana Pro Team
17 Swift, Ben GBRTeam Sky
18 van Avermaet, Greg BELCCC Team
19 Teunissen, Mike NEDTeam Jumbo - Visma
20 Garcia Cortina, Ivan SPABahrain - Merida
21 Roosen, Timo NEDTeam Jumbo - Visma
22 Oldani, Stefano ITAKometa Cycling Team
23 Teuns, Dylan BELBahrain - Merida
24 Vanbilsen, Kenneth BELCofidis, Solutions Credits
25 Valverde Belmonte, Alejandro SPAMovistar Team
26 Barthe, Cyril FRAEuskadi Basque Country - Murias
27 Pinto Lemos, Edgar Miguel PORW52 - FC Porto
28 van Winden, Dennis NEDIsrael Cycling Academy
29 Bilbao Lopez De Amentia, Pello SPAAstana Pro Team
30 Higuita Garcia, Sergio Andres COLEquipo Euskadi
31 Bravo Oiarbide, Garikoitz SPAEuskadi Basque Country - Murias
32 Lastra Martinez, Jonathan SPACaja Rural - Seguros RGA
33 Vandenbergh, Stijn BELAG2R La Mondiale
34 Bouchard, Geoffrey FRAAG2R La Mondiale
35 van Keirsbulck, Guillaume BELCCC Team
36 Naesen, Oliver BELAG2R La Mondiale
37 Duval, Julien FRAAG2R La Mondiale
38 Vlasov, Alexander RUSGazprom - RusVelo
39 Shilov, Sergey RUSGazprom - RusVelo
40 Mora Vedri, Sebastian SPACaja Rural - Seguros RGA
41 Deltombe, Kevin BELSport Vlaanderen - Baloise
42 Cras, Steff BELTeam Katusha - Alpecin
43 Saez Benito, Hector SPAEuskadi Basque Country - Murias
44 Stash, Mamyr RUSGazprom - RusVelo
45 Hermans, Ben BELIsrael Cycling Academy
46 Haig, Jack AUSMitchelton - Scott
47 Yates, Adam GBRMitchelton - Scott
48 Costa Faria, Rui Alberto PORUAE Team Emirates
49 Pernsteiner, Hermann OOSBahrain - Merida
50 Joyce, Colin USARally UHC Cycling
51 Carretero Millan, Hector SPAMovistar Team
52 Herrada Lopez, Jose SPACofidis, Solutions Credits
53 Iturria Segurola, Mikel SPAEuskadi Basque Country - Murias
54 Sureda Morey, Jaume SPABurgos - BH
55 Madrazo Ruiz, Angel SPABurgos - BH
56 Rodrigues, Joao Pedro Lourenco PORW52 - FC Porto
57 Bouwman, Koen NEDTeam Jumbo - Visma
58 Sanchez Gil, Luis-Leon SPAAstana Pro Team
59 Kreuziger, Roman jr. CZETeam Dimension Data
60 Alonso Flores, Mikel SPAEquipo Euskadi
61 Sprengers, Thomas BELSport Vlaanderen - Baloise
62 Carpenter, Robin USARally UHC Cycling
63 Martin, Daniel IRLUAE Team Emirates
64 Rosa, Diego ITATeam Sky
65 Mate Mardones, Luis-Angel SPACofidis, Solutions Credits
66 Herrada Lopez, Jesus SPACofidis, Solutions Credits
67 Carvalho, Antonio Ferreira PORW52 - FC Porto
68 Antunes, Amaro Manuel Reposo PORCCC Team
69 Gonzalez Lopez, David SPACaja Rural - Seguros RGA
70 Serrano Rodriguez, Gonzalo SPACaja Rural - Seguros RGA
71 Wisniowski, Lukasz POLCCC Team
72 van Hoecke, Gijs BELCCC Team
73 Chevrier, Clement FRAAG2R La Mondiale
74 Dillier, Silvan ZWIAG2R La Mondiale
75 de Vylder, Lindsay BELSport Vlaanderen - Baloise
76 van Hecke, Preben BELSport Vlaanderen - Baloise
77 Bou Company, Joan SPANippo Vini Fantini - Europa Ovini
78 Soto Guirao, Antonio Jesus SPAEquipo Euskadi
79 Valls Ferri, Rafael SPAMovistar Team
80 Chaves Rubio, Jhoan-Esteban COLMitchelton - Scott
81 Kulikov, Vladislav RUSGazprom - RusVelo
82 Sagiv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
83 Arslanov, Ildar RUSGazprom - RusVelo
84 Bagioli, Nicola ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
85 Canola, Marco ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
86 Fraile Matarranz, Omar SPAAstana Pro Team
87 Samitier Samitier, Sergio SPAEuskadi Basque Country - Murias
88 Molina Canet, Antonio SPACaja Rural - Seguros RGA
89 Rubio Hernandez, Diego SPABurgos - BH
90 Lobato del Valle, Juan-Jose SPANippo Vini Fantini - Europa Ovini
91 Fernandez Andujar, Ruben SPAMovistar Team
92 Vilela, Ricardo Augusto PORBurgos - BH
93 Camacho del Fresno, Juan SPAKometa Cycling Team
94 Nieve Iturralde, Mikel SPAMitchelton - Scott
95 Puccio, Salvatore ITATeam Sky
96 Oliveira, Nelson Felipe Santos Simoes PORMovistar Team
97 King, Benjamin USATeam Dimension Data
98 Mohoric, Matej SLOBahrain - Merida
99 Gasparotto, Enrico ITATeam Dimension Data
100 Terpstra, Niki NEDTotal Direct Energie
101 Petit, Adrien FRATotal Direct Energie
102 Alarcon Garcia, Raul SPAW52 - FC Porto
103 Lopez Perez, Juan Pedro SPAKometa Cycling Team
104 Plaza Molina, Ruben SPAIsrael Cycling Academy
105 Tuft, Svein CDNRally UHC Cycling
106 Juul Jensen, Christopher DENMitchelton - Scott
107 Cimolai, Davide ITAIsrael Cycling Academy
108 Sevilla Lopez, Diego Pablo SPAKometa Cycling Team
109 Tratnik, Jan SLOBahrain - Merida
110 de Marchi, Alessandro ITACCC Team
111 Mori, Manuele ITAUAE Team Emirates
112 Marcato, Marco ITAUAE Team Emirates
113 Barcelo Aragon, Fernando SPAEuskadi Basque Country - Murias
114 Verona Quintanilla, Carlos SPAMovistar Team
115 Martin, Tony DUITeam Jumbo - Visma
116 Hatsuyama, Sho JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
117 Gebremedhin, Awit Andemeskel ERIIsrael Cycling Academy
118 Gougeard, Alexis FRAAG2R La Mondiale
119 Ries, Michel LUXKometa Cycling Team
120 Thomson, Jay-Robert ZAFTeam Dimension Data
121 Bak, Lars-Ytting DENTeam Dimension Data
122 de la Cruz Melgarejo, David SPATeam Sky
123 Martin Sanz, Gotzon SPAEquipo Euskadi
124 Thomas, Geraint GBRTeam Sky
125 Stannard, Ian GBRTeam Sky
126 Wurtz Schmidt, Mads DENTeam Katusha - Alpecin
127 Claeys, Dimitri BELCofidis, Solutions Credits
128 Fernandes, Jose Carlos Prates Neves PORBurgos - BH
129 Gaudin, Damien FRATotal Direct Energie
130 Houle, Hugo CDNAstana Pro Team
131 Hollenstein, Reto ZWITeam Katusha - Alpecin
132 Zabel, Rick DUITeam Katusha - Alpecin
133 Smit, Willie ZAFTeam Katusha - Alpecin
134 Goncalves, Jose Isidro Maciel PORTeam Katusha - Alpecin
135 Kurbatov, Alexey RUSGazprom - RusVelo
136 Evtushenko, Alexander RUSGazprom - RusVelo
137 Oronte, Emerson USARally UHC Cycling
138 Garcia Martin, Jose Antonio SPAKometa Cycling Team
139 Penalver Aniorte, Manuel SPABurgos - BH
140 van Emden, Jos NEDTeam Jumbo - Visma
141 Grellier, Fabien FRATotal Direct Energie
142 Van Poucke, Aaron BELSport Vlaanderen - Baloise
143 Lawless, Christopher GBRTeam Sky
144 Aberasturi Izaga, Jon SPACaja Rural - Seguros RGA
145 Ezquerra Muela, Jesus SPABurgos - BH
146 Goikoetxea, Peio SPAEquipo Euskadi
147 Azurmendi Sagastibel, Ibai SPAEquipo Euskadi
148 Moser, Moreno ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
149 Murphy, Kyle USARally UHC Cycling
150 Boudat, Thomas FRATotal Direct Energie
151 Noppe, Christophe BELSport Vlaanderen - Baloise
DNFKudus Ghebremedhin, Merhawi ERIAstana Pro Team
DNFTanfield, Harry GBRTeam Katusha - Alpecin
DNFMoreira Guarino, Mauricio URUCaja Rural - Seguros RGA
DNFLopez Fuentes, Diego SPAEquipo Euskadi

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Izagirre Insausti, Ion SPAAstana Pro Team
2 Valverde Belmonte, Alejandro SPAMovistar Team
3 Bilbao Lopez De Amentia, Pello SPAAstana Pro Team
4 Martin, Daniel IRLUAE Team Emirates
5 Teuns, Dylan BELBahrain - Merida
6 Herrada Lopez, Jesus SPACofidis, Solutions Credits
7 Haig, Jack AUSMitchelton - Scott
8 Yates, Adam GBRMitchelton - Scott
9 Boasson Hagen, Edvald NORTeam Dimension Data
10 Costa Faria, Rui Alberto PORUAE Team Emirates
11 Rosa, Diego ITATeam Sky
12 Oliveira, Nelson Felipe Santos Simoes PORMovistar Team
13 Higuita Garcia, Sergio Andres COLEquipo Euskadi
14 Hermans, Ben BELIsrael Cycling Academy
15 de la Cruz Melgarejo, David SPATeam Sky
16 Vlasov, Alexander RUSGazprom - RusVelo
17 Sanchez Gil, Luis-Leon SPAAstana Pro Team
18 de Marchi, Alessandro ITACCC Team
19 Cras, Steff BELTeam Katusha - Alpecin
20 Puccio, Salvatore ITATeam Sky
21 van Avermaet, Greg BELCCC Team
22 Swift, Ben GBRTeam Sky
23 Lastra Martinez, Jonathan SPACaja Rural - Seguros RGA
24 Kreuziger, Roman jr. CZETeam Dimension Data
25 Bouchard, Geoffrey FRAAG2R La Mondiale
26 Mate Mardones, Luis-Angel SPACofidis, Solutions Credits
27 Canola, Marco ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
28 Antunes, Amaro Manuel Reposo PORCCC Team
29 Lopez Perez, Juan Pedro SPAKometa Cycling Team
30 Bravo Oiarbide, Garikoitz SPAEuskadi Basque Country - Murias
31 Bouwman, Koen NEDTeam Jumbo - Visma
32 Sprengers, Thomas BELSport Vlaanderen - Baloise
33 Pinto Lemos, Edgar Miguel PORW52 - FC Porto
34 Pernsteiner, Hermann OOSBahrain - Merida
35 Goncalves, Jose Isidro Maciel PORTeam Katusha - Alpecin
36 Mohoric, Matej SLOBahrain - Merida
37 Deltombe, Kevin BELSport Vlaanderen - Baloise
38 Bagioli, Nicola ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
39 Serrano Rodriguez, Gonzalo SPACaja Rural - Seguros RGA
40 Wisniowski, Lukasz POLCCC Team
41 Garcia Cortina, Ivan SPABahrain - Merida
42 Samitier Samitier, Sergio SPAEuskadi Basque Country - Murias
43 Dillier, Silvan ZWIAG2R La Mondiale
44 Thomas, Geraint GBRTeam Sky
45 Vilela, Ricardo Augusto PORBurgos - BH
46 Nieve Iturralde, Mikel SPAMitchelton - Scott
47 Terpstra, Niki NEDTotal Direct Energie
48 Herrada Lopez, Jose SPACofidis, Solutions Credits
49 Fernandez Andujar, Ruben SPAMovistar Team
50 Joyce, Colin USARally UHC Cycling
51 Fraile Matarranz, Omar SPAAstana Pro Team
52 Colbrelli, Sonny ITABahrain - Merida
53 van Hoecke, Gijs BELCCC Team
54 Teunissen, Mike NEDTeam Jumbo - Visma
55 Trentin, Matteo ITAMitchelton - Scott
56 Roelandts, Jurgen BELMovistar Team
57 Valls Ferri, Rafael SPAMovistar Team
58 Carpenter, Robin USARally UHC Cycling
59 Verona Quintanilla, Carlos SPAMovistar Team
60 Shilov, Sergey RUSGazprom - RusVelo
61 Soto Guirao, Antonio Jesus SPAEquipo Euskadi
62 Smit, Willie ZAFTeam Katusha - Alpecin
63 Naesen, Oliver BELAG2R La Mondiale
64 Vandenbergh, Stijn BELAG2R La Mondiale
65 Madrazo Ruiz, Angel SPABurgos - BH
66 Martin Sanz, Gotzon SPAEquipo Euskadi
67 Chevrier, Clement FRAAG2R La Mondiale
68 Chaves Rubio, Jhoan-Esteban COLMitchelton - Scott
69 Stannard, Ian GBRTeam Sky
70 Juul Jensen, Christopher DENMitchelton - Scott
71 Oronte, Emerson USARally UHC Cycling
72 Oldani, Stefano ITAKometa Cycling Team
73 Rodrigues, Joao Pedro Lourenco PORW52 - FC Porto
74 van Hecke, Preben BELSport Vlaanderen - Baloise
75 Gebremedhin, Awit Andemeskel ERIIsrael Cycling Academy
76 Martin, Tony DUITeam Jumbo - Visma
77 Ries, Michel LUXKometa Cycling Team
78 Tratnik, Jan SLOBahrain - Merida
79 Carretero Millan, Hector SPAMovistar Team
80 Roosen, Timo NEDTeam Jumbo - Visma
81 Caldeira, Samuel Jose Rodrigues PORW52 - FC Porto
82 King, Benjamin USATeam Dimension Data
83 Arslanov, Ildar RUSGazprom - RusVelo
84 Gasparotto, Enrico ITATeam Dimension Data
85 Azurmendi Sagastibel, Ibai SPAEquipo Euskadi
86 Plaza Molina, Ruben SPAIsrael Cycling Academy
87 Fernandes, Jose Carlos Prates Neves PORBurgos - BH
88 Ezquerra Muela, Jesus SPABurgos - BH
89 Ligthart, Pim NEDTotal Direct Energie
90 Claeys, Dimitri BELCofidis, Solutions Credits
91 Saez Benito, Hector SPAEuskadi Basque Country - Murias
92 Enger, Sondre-Holst NORIsrael Cycling Academy
93 Barthe, Cyril FRAEuskadi Basque Country - Murias
94 Molina Canet, Antonio SPACaja Rural - Seguros RGA
95 Alarcon Garcia, Raul SPAW52 - FC Porto
96 Bou Company, Joan SPANippo Vini Fantini - Europa Ovini
97 Mori, Manuele ITAUAE Team Emirates
98 Cort Nielsen, Magnus DENAstana Pro Team
99 Hollenstein, Reto ZWITeam Katusha - Alpecin
100 Kristoff, Alexander NORUAE Team Emirates
101 Marcato, Marco ITAUAE Team Emirates
102 Gonzalez Lopez, David SPACaja Rural - Seguros RGA
103 Mezgec, Luka SLOMitchelton - Scott
104 Houle, Hugo CDNAstana Pro Team
105 Wurtz Schmidt, Mads DENTeam Katusha - Alpecin
106 van Emden, Jos NEDTeam Jumbo - Visma
107 Cimolai, Davide ITAIsrael Cycling Academy
108 Zabel, Rick DUITeam Katusha - Alpecin
109 Gaudin, Damien FRATotal Direct Energie
110 van Keirsbulck, Guillaume BELCCC Team
111 Aberasturi Izaga, Jon SPACaja Rural - Seguros RGA
112 Van Poucke, Aaron BELSport Vlaanderen - Baloise
113 Boudat, Thomas FRATotal Direct Energie
114 Groenewegen, Dylan NEDTeam Jumbo - Visma
115 Grellier, Fabien FRATotal Direct Energie
116 Bouhanni, Nacer FRACofidis, Solutions Credits
117 Iturria Segurola, Mikel SPAEuskadi Basque Country - Murias
118 Lawless, Christopher GBRTeam Sky
119 Rubio Hernandez, Diego SPABurgos - BH
120 Barcelo Aragon, Fernando SPAEuskadi Basque Country - Murias
121 Vanbilsen, Kenneth BELCofidis, Solutions Credits
122 Petit, Adrien FRATotal Direct Energie
123 Kulikov, Vladislav RUSGazprom - RusVelo
124 van Winden, Dennis NEDIsrael Cycling Academy
125 Sanz Unzue, Enrique SPAEuskadi Basque Country - Murias
126 Lobato del Valle, Juan-Jose SPANippo Vini Fantini - Europa Ovini
127 Carvalho, Antonio Ferreira PORW52 - FC Porto
128 Sagiv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
129 Duval, Julien FRAAG2R La Mondiale
130 Noppe, Christophe BELSport Vlaanderen - Baloise
131 Moser, Moreno ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
132 Gougeard, Alexis FRAAG2R La Mondiale
133 Lonardi, Giovanni ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
134 Tuft, Svein CDNRally UHC Cycling
135 Hatsuyama, Sho JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
136 Mora Vedri, Sebastian SPACaja Rural - Seguros RGA
137 Sevilla Lopez, Diego Pablo SPAKometa Cycling Team
138 Murphy, Kyle USARally UHC Cycling
139 Camacho del Fresno, Juan SPAKometa Cycling Team
140 Gazzoli, Michele ITAKometa Cycling Team
141 Bak, Lars-Ytting DENTeam Dimension Data
142 de Vylder, Lindsay BELSport Vlaanderen - Baloise
143 Thomson, Jay-Robert ZAFTeam Dimension Data
144 Evtushenko, Alexander RUSGazprom - RusVelo
145 Goikoetxea, Peio SPAEquipo Euskadi
146 Alonso Flores, Mikel SPAEquipo Euskadi
147 Sureda Morey, Jaume SPABurgos - BH
148 Garcia Martin, Jose Antonio SPAKometa Cycling Team
149 Stash, Mamyr RUSGazprom - RusVelo
150 Kurbatov, Alexey RUSGazprom - RusVelo
151 Penalver Aniorte, Manuel SPABurgos - BH

Vuelta a la Comunidad Valenciana - Vuelta a Levante 2019

DatumRitFinishKmType
06 feb1e rit Orihuela, SPA10.2ITT
07 feb2e rit Alicante, SPA170.0RR
08 feb3e rit Chera, SPA194.3RR
09 feb4e rit Alcossebre, SPA188.0RR
10 feb5e rit Valencia, SPA88.5RR
10 febEindstand 651.0

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Izagirre Insausti, Ion
10 feb 2019
2018Valverde Belmonte, Alejandro
04 feb 2018
2017Quintana Rojas, Nairo Alexander
05 feb 2017
2016Poels, Wout
07 feb 2016
2009X
28 feb 2009
2008Plaza Molina, Ruben
01 mrt 2008
2007Valverde Belmonte, Alejandro
03 mrt 2007
2006Colom Mas, Antonio
25 feb 2006
2005Petacchi, Alessandro
26 feb 2005
2004Valverde Belmonte, Alejandro
28 feb 2004
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1455588 wegresultaten | 25299 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2988 wedstrijden | 47413 coureurs