Eindstand Tour Colombia 2019

Datum: 17 feb 2019 | Afstand: 825.1 km | UCI code: 2.1

#CoureurNatTeam
1 Lopez Moreno, Miguel Angel COLAstana Pro Team
2 Sosa Cuervo, Ivan Ramiro COLTeam Sky
3 Martinez Poveda, Daniel Felipe COLTeam EF Education First p/b Cannondale
4 Bernal Gomez, Egan Arley COLTeam Sky
5 Quintana Rojas, Nairo Alexander COLMovistar Team
6 Uran Uran, Rigoberto COLTeam EF Education First p/b Cannondale
7 Alaphilippe, Julian FRADeceuninck - Quick Step
8 Henao Montoya, Sergio-Luis COLUAE Team Emirates
9 Carapaz Montenegro, Richard-Antonio ECUMovistar Team
10 Contreras Pinzon, Rodrigo COLAstana Pro Team
11 Osorio Carvajal, Alejandro COLNippo Vini Fantini - Europa Ovini
12 Montana Cadena, Freddy-Emir COLEPM-Scott
13 Anacona Gomez, Winner-Andrew COLMovistar Team
14 Beltran Suarez, Edward Alexander COLMedellin - Inder
15 Quiroz Ayala, Oscar Adalberto COLColdeportes Bicicletas Strongman
16 Craddock, Lawson USATeam EF Education First p/b Cannondale
17 Florez Lopez, Miguel Eduardo COLAndroni - Sidermec - Bottecchia
18 Cepeda Hernandez, Jefferson Alveiro ECU
19 Sevilla Ribera, Oscar SPAMedellin - Inder
20 Tejada, Harold Alfonso COLMedellin - Inder
21 Chaparro Lopez, Didier-Alonso COLEquipo Continental Orgullo Paisa
22 Gil Sanchez, Angel Alexander COLEPM-Scott
23 Osorio Calle, Danny-Alberto COLEquipo Continental Orgullo Paisa
24 Quintana Rojas, Dayer-Uberney COLNeri Sottoli - Selle Italia - KTM
25 Hernandez, Brayan COLColdeportes Bicicletas Strongman
26 Caņaveral Vargas, Johan Sebastian COLColdeportes Bicicletas Strongman
27 Munoz Lancheros, Cristian Camilo COLUAE Team Emirates
28 Jungels, Bob LUXDeceuninck - Quick Step
29 Narvaez Prado, Jhonatan Manuel ECUTeam Sky
30 Camacho Bernal, Julio-Alexis COLColdeportes - Claro Zenu-Sello Rojo
31 Suarez Suarez, Juan-Pablo COLGW - Shimano
32 Duarte Sandoval, Alvaro Raul COL
33 Ochoa Camargo, Diego-Antonio COLManzana - Postobon Team
34 Reyes Ortega, Aldemar COLManzana - Postobon Team
35 Henao Gomez, Sebastian COLTeam Sky
36 Garcia Sosa, Jhojan Orlando COLManzana - Postobon Team
37 Castiblanco Cubides, Jorge-Camilo COLTeam Illuminate
38 Guama de la Cruz, Byron Patricio ECU
39 Soler Gimenez, Marc SPAMovistar Team
40 Munoz Giraldo, Daniel Felipe COLAndroni - Sidermec - Bottecchia
41 Hoehn, Alex USAAevolo Cycling
42 Perez Munoz, Wilmar-Jair COL
43 Rubiano Chavez, Miguel-Angel COLColdeportes - Claro Zenu-Sello Rojo
44 Chavez Torres, German Enrique COLColdeportes - Claro Zenu-Sello Rojo
45 Montoya Montoya, Javier Ignacio COLBeltrami Petroli Firenze - Hoppla
46 Duarte Arevalo, Fabio-Andres COLMedellin - Inder
47 Castaņo Muņoz, Sebastian Alexander COLBeltrami Petroli Firenze - Hoppla
48 Arango Carvajal, Juan-Esteban COL
49 Carvajal Jaramillo, Edwin COLEPM-Scott
50 Parra Bustamente, Heiner-Rodrigo COLGW - Shimano
51 Hirt, Jan CZEAstana Pro Team
52 Caro Monroy, Sebastian Orlando COL
53 Muņoz Lopez, Edison COLEquipo Continental Orgullo Paisa
54 Brown, Nathan AUSTeam EF Education First p/b Cannondale
55 Villareal Almeida, Esteban David ECU
56 Schneiter, Joab ZWIIAM Excelsior
57 Montiel Cuellar, Rafael-Anibal COLEquipo Continental Orgullo Paisa
58 Pellaud, Simon ZWIIAM Excelsior
59 Schonberger, Sebastian OOSNeri Sottoli - Selle Italia - KTM
60 Barbin, Enrico ITABardiani - CSF
61 Sanchez Vergara, Brayan Stiven COLEquipo Continental Orgullo Paisa
62 Acevedo Calle, Javier-Alexis COLEPM-Scott
63 Rappo, Anthony ZWIIAM Excelsior
64 Cano Salas, Jairo Alonso COLEPM-Scott
65 Rubio Reyes, Einar Augusto COL
66 Osorio Arboleda, Juan-Felipe COLManzana - Postobon Team
67 Villella, Davide ITAAstana Pro Team
68 Laverde Jimenez, Luis-Felipe COLGW - Shimano
69 Ramirez Chacon, Brayan-Stiven COLColdeportes - Claro Zenu-Sello Rojo
70 Torres Agudelo, Rodolfo-Andres COLTeam Illuminate
71 Jaramillo Diez, Daniel-Alexander COLManzana - Postobon Team
72 Avila Vanegas, Edwin-Alcibiades COLIsrael Cycling Academy
73 Cano Ardila, Alex Norberto COLColdeportes - Claro Zenu-Sello Rojo
74 Arcas Pena, Jorge SPAMovistar Team
75 Serpa Perez, Jose-Rodolfo COLGW - Shimano
76 Acosta Opina, Ruben Dario COLNippo Vini Fantini - Europa Ovini
77 Maestri, Mirco ITABardiani - CSF
78 Turek, Daniel CZEIsrael Cycling Academy
79 Ruiz, Diego Fernando COL
80 Jurado Rodriguez, Marcos SPAEfapel
81 Quinn, Sean USAHagens Berman - Axeon
82 Rivera Serrano, Kevin CRCAndroni - Sidermec - Bottecchia
83 Puccioni, Dario ITA
84 Sastoque Pulido, Didier-Alexander COL
85 Hernandez Jaramillo, Jose Tito COLEquipo Continental Orgullo Paisa
86 Umerbekov Stalnov, Nikita KAZAstana Pro Team
87 Badilatti, Matteo ZWIIsrael Cycling Academy
88 Castroviejo Nicolas, Jonathan SPATeam Sky
89 Bohorquez Sanchez, Hernando COLAstana Pro Team
90 Anderson, Edward USAHagens Berman - Axeon
91 Froome, Christopher GBRTeam Sky
92 Alba, Juan Diego COLColdeportes - Claro Zenu-Sello Rojo
93 Roldan Ortiz, Weimar-Alfonso COLMedellin - Inder
94 Molano Benavides, Juan Sebastian COLUAE Team Emirates
95 Ito, Masakazu JPNNippo Vini Fantini - Europa Ovini
96 Montenegro Revelo, Jorge Luis ECU
97 Castaneda Ortega, Jaime-Alberto COLEPM-Scott
98 Pita Bolanos, Christian David ECU
99 Zoccarato, Samuele ITAIAM Excelsior
100 Howes, Alex USATeam EF Education First p/b Cannondale
101 Sepulveda, Eduardo ARGMovistar Team
102 Paredes Zapata, Wilmar Andres COLManzana - Postobon Team
103 Munoz Perez, William David COLColdeportes Bicicletas Strongman
104 Cala Cala, Aristobulo COLColdeportes Bicicletas Strongman
105 Piper, Cameron USATeam Illuminate
106 Castro Laverde, Jose Nicolas COLGW - Shimano
107 Van Empel, Etienne NEDNeri Sottoli - Selle Italia - KTM
108 Fortunato, Lorenzo ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
109 Wilches Rodriguez, Norberto COL
110 Hodeg Chagui, Alvaro Jose COLDeceuninck - Quick Step
111 Simion, Paolo ITABardiani - CSF
112 Vakoc, Petr CZEDeceuninck - Quick Step
113 Carisey, Clement FRAIsrael Cycling Academy
114 Richeze Araquistain, Ariel Maximiliano ARGDeceuninck - Quick Step
115 Vargas Alzate, Walter COLMedellin - Inder
116 Davis, Cole USAHagens Berman - Axeon
117 Maronese, Marco ITABardiani - CSF
118 Almeida, Joao Pedro Gonįalves PORHagens Berman - Axeon
119 Pacioni, Luca ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
120 Angarita Reyes, Marvin Orlando COL
121 Debons, Antoine ZWIIAM Excelsior
122 Keisse, Iljo BELDeceuninck - Quick Step
123 Cima, Imerio ITANippo Vini Fantini - Europa Ovini
124 Palmar, Elkin Sebastian COL
125 Silva, Rafael Jorge Magalhaes POREfapel
126 Alzate Escobar, Carlos Eduardo COLGW - Shimano
127 Ferrari Barcelo, Fabricio URUEfapel
128 Rojas Campos, Gabriel Francisco CRCAevolo Cycling
129 Estrada Celis, Eduardo COLColdeportes Bicicletas Strongman
130 Troia, Oliviero ITAUAE Team Emirates
131 Bohli, Tom ZWIUAE Team Emirates
132 Rabon, Albeiro COL
133 Baldaccini, Davide ITATeam Colpack
134 Torres Calderon, Cristian Camilo COL
135 Cuesta Zamora, Steven Manuel COL
136 Phinney, Taylor USATeam EF Education First p/b Cannondale

Tour Colombia 2019

DatumRitFinishKmType
12 feb1e rit Medellin, COL12.0ITT
13 feb2e rit La Ceja, COL150.5RR
14 feb3e rit Llanogrande, COL167.6RR
15 feb4e rit Medellin, COL144.0RR
16 feb5e rit La Union, COL177.2RR
17 feb6e rit Alto de Palmas, COL173.8RR
17 febEindstand 825.1

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Lopez Moreno, Miguel Angel
17 feb 2019
2018Bernal Gomez, Egan Arley
11 feb 2018
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1420289 wegresultaten | 24317 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2970 wedstrijden | 47227 coureurs