1e rit Paris-Nice 2019

Datum: 10 mrt 2019 | Startplaats: Saint-Germain-en-Laye, FRA | Finishplaats: Saint-Germain-en-Laye, FRA | Afstand: 138.5 km | Gemiddelde: 42.058 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.WT

#CoureurNatTeam
1 Groenewegen, Dylan NEDTeam Jumbo - Visma
2 Ewan, Caleb AUSLotto Soudal
3 Jakobsen, Fabio NEDDeceuninck - Quick Step
4 Bennett, Sam IRLBora - Hansgrohe
5 Degenkolb, John DUITrek - Segafredo
6 Trentin, Matteo ITAMitchelton - Scott
7 Demare, Arnaud FRAGroupama - FDJ
8 Colbrelli, Sonny ITABahrain - Merida
9 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
10 Turgis, Anthony FRATotal Direct Energie
11 Laporte, Christophe FRACofidis, Solutions Credits
12 Naesen, Oliver BELAG2R La Mondiale
13 Bystrom, Sven-Erik NORUAE Team Emirates
14 Greipel, Andre DUITeam Arka - Samsic
15 Bernal Gomez, Egan Arley COLTeam Sky / Team INEOS
16 Drucker, Jempy LUXBora - Hansgrohe
17 Grossschartner, Felix OOSBora - Hansgrohe
18 Sanchez Gil, Luis-Leon SPAAstana Pro Team
19 Teuns, Dylan BELBahrain - Merida
20 Molard, Rudy FRAGroupama - FDJ
21 Houle, Hugo CDNAstana Pro Team
22 Quintana Rojas, Nairo Alexander COLMovistar Team
23 Calmejane, Lilian FRATotal Direct Energie
24 Gallopin, Tony FRAAG2R La Mondiale
25 Siskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
26 Terpstra, Niki NEDTotal Direct Energie
27 Kwiatkowski, Michal POLTeam Sky / Team INEOS
28 Teunissen, Mike NEDTeam Jumbo - Visma
29 Muller, Patrick ZWIVital Concept - B&B Hotels
30 Roelandts, Jurgen BELMovistar Team
31 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
32 Senechal, Florian FRADeceuninck - Quick Step
33 Konovalovas, Ignatas LTUGroupama - FDJ
34 Uran Uran, Rigoberto COLTeam EF Education First p/b Cannondale
35 Izagirre Insausti, Gorka SPAAstana Pro Team
36 Barguil, Warren FRATeam Arka - Samsic
37 Kelderman, Wilco NEDTeam Sunweb
38 Yates, Simon GBRMitchelton - Scott
39 Vichot, Arthur FRAVital Concept - B&B Hotels
40 Reza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
41 Madouas, Valentin FRAGroupama - FDJ
42 Bennett, George NZLTeam Jumbo - Visma
43 Maes, Nikolas BELLotto Soudal
44 Jungels, Bob LUXDeceuninck - Quick Step
45 Bardet, Romain FRAAG2R La Mondiale
46 Zakarin, Ilnur RUSTeam Katusha - Alpecin
47 Gilbert, Philippe BELDeceuninck - Quick Step
48 Erviti Ollo, Imanol SPAMovistar Team
49 Theuns, Edward BELTrek - Segafredo
50 Geoghegan Hart, Tao GBRTeam Sky / Team INEOS
51 Monfort, Maxime BELLotto Soudal
52 Scully, Tom NZLTeam EF Education First p/b Cannondale
53 Docker, Mitchell AUSTeam EF Education First p/b Cannondale
54 Sabatini, Fabio ITADeceuninck - Quick Step
55 Mezgec, Luka SLOMitchelton - Scott
56 Wynants, Maarten BELTeam Jumbo - Visma
57 Narvaez Prado, Jhonatan Manuel ECUTeam Sky / Team INEOS
58 Rowe, Luke GBRTeam Sky / Team INEOS
59 Kirsch, Alex LUXTrek - Segafredo
60 Jansen, Amund-Grondahl NORTeam Jumbo - Visma
61 Garcia Cortina, Ivan SPABahrain - Merida
62 de Kort, Koen NEDTrek - Segafredo
63 Sinkeldam, Ramon NEDGroupama - FDJ
64 Cort Nielsen, Magnus DENAstana Pro Team
65 de Marchi, Alessandro ITACCC Team
66 Bernard, Julien FRATrek - Segafredo
67 Boasson Hagen, Edvald NORTeam Dimension Data
68 Hansen, Jesper DENCofidis, Solutions Credits
69 Ventoso Alberdi, Francisco-Jose SPACCC Team
70 Vandenbergh, Stijn BELAG2R La Mondiale
71 Antunes, Amaro Manuel Reposo PORCCC Team
72 Konrad, Patrick OOSBora - Hansgrohe
73 Anacona Gomez, Winner-Andrew COLMovistar Team
74 Chaves Rubio, Jhoan-Esteban COLMitchelton - Scott
75 Schwarzmann, Michael DUIBora - Hansgrohe
76 Pantano Gomez, Jarlinson COLTrek - Segafredo
77 Nieve Iturralde, Mikel SPAMitchelton - Scott
78 Martinez Poveda, Daniel Felipe COLTeam EF Education First p/b Cannondale
79 Navardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
80 Soler Gimenez, Marc SPAMovistar Team
81 Lopez Moreno, Miguel Angel COLAstana Pro Team
82 Lindeman, Bert-Jan NEDTeam Jumbo - Visma
83 Craddock, Lawson USATeam EF Education First p/b Cannondale
84 Haig, Jack AUSMitchelton - Scott
85 Gaudin, Damien FRATotal Direct Energie
86 Ulissi, Diego ITAUAE Team Emirates
87 Politt, Nils DUITeam Katusha - Alpecin
88 Pfingsten, Christoph DUIBora - Hansgrohe
89 Finetto, Mauro ITADelko Marseille - Provence
90 Ciccone, Giulio ITATrek - Segafredo
91 Meintjes, Louis ZAFTeam Dimension Data
92 Bak, Lars-Ytting DENTeam Dimension Data
93 Hansen, Adam AUSLotto Soudal
94 Poljanski, Pawel POLBora - Hansgrohe
95 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
96 Eisel, Bernhard OOSTeam Dimension Data
97 Kittel, Marcel DUITeam Katusha - Alpecin
98 Hollenstein, Reto ZWITeam Katusha - Alpecin
99 Vervaeke, Louis BELTeam Sunweb
100 Cherel, Mickael FRAAG2R La Mondiale
101 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
102 Bauer, Jack NZLMitchelton - Scott
103 Bouet, Maxime FRATeam Arka - Samsic
104 El Fares, Julien FRADelko Marseille - Provence
105 Cosnefroy, Benoit FRAAG2R La Mondiale
106 Frank, Mathias ZWIAG2R La Mondiale
107 Debusschere, Jens BELTeam Katusha - Alpecin
108 Haller, Marco OOSTeam Katusha - Alpecin
109 van Lerberghe, Bert BELCofidis, Solutions Credits
110 Le Turnier, Mathias FRACofidis, Solutions Credits
111 Declercq, Tim BELDeceuninck - Quick Step
112 Pozzovivo, Domenico ITABahrain - Merida
113 de Vreese, Laurens BELAstana Pro Team
114 Koren, Kristjan SLOBahrain - Merida
115 Spilak, Simon SVKTeam Katusha - Alpecin
116 de la Parte Gonzalez, Victor SPACCC Team
117 Henao Gomez, Sebastian COLTeam Sky / Team INEOS
118 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
119 Pichon, Laurent FRATeam Arka - Samsic
120 le Gac, Olivier FRAGroupama - FDJ
121 Welten, Bram NEDTeam Arka - Samsic
122 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
123 Petit, Adrien FRATotal Direct Energie
124 Valls Ferri, Rafael SPAMovistar Team
125 Moinard, Amael FRATeam Arka - Samsic
126 Aru, Fabio ITAUAE Team Emirates
127 Kristoff, Alexander NORUAE Team Emirates
128 Izagirre Insausti, Ion SPAAstana Pro Team
129 Keisse, Iljo BELDeceuninck - Quick Step
130 van Garderen, Tejay USATeam EF Education First p/b Cannondale
131 Eenkhoorn, Pascal NEDTeam Jumbo - Visma
132 Davies, Scott GBRTeam Dimension Data
133 Bonifazio, Niccolo ITATotal Direct Energie
134 Guarnieri, Jacopo ITAGroupama - FDJ
135 Boeckmans, Kris BELVital Concept - B&B Hotels
136 ten Dam, Laurens NEDCCC Team
137 Marcato, Marco ITAUAE Team Emirates
138 Sutherland, Rory AUSUAE Team Emirates
139 Henao Montoya, Sergio-Luis COLUAE Team Emirates
140 Edet, Nicolas FRACofidis, Solutions Credits
141 Barta, William USACCC Team
142 Mareczko, Jakub ITACCC Team
143 Carretero Millan, Hector SPAMovistar Team
144 Sosa Cuervo, Ivan Ramiro COLTeam Sky / Team INEOS
145 Haussler, Heinrich AUSBahrain - Merida
146 Gesbert, Elie FRATeam Arka - Samsic
147 de Gendt, Thomas BELLotto Soudal
148 Pedersen, Casper Phillip DENTeam Sunweb
149 Grosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
150 Hivert, Jonathan FRATotal Direct Energie
151 Curvers, Roy NEDTeam Sunweb
152 Vermote, Julien BELTeam Dimension Data
153 Novak, Domen SLOBahrain - Merida
154 Cavendish, Mark GBRTeam Dimension Data
155 Kluge, Roger DUILotto Soudal
156 McLay, Daniel GBRTeam EF Education First p/b Cannondale
157 Fedeli, Alessandro ITADelko Marseille - Provence
158 Bakelants, Jan BELTeam Sunweb
DNFMatthews, Michael AUSTeam Sunweb
DNFTusveld, Martijn NEDTeam Sunweb
DNFde Buyst, Jasper BELLotto Soudal

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Groenewegen, Dylan NEDTeam Jumbo - Visma
2 Ewan, Caleb AUSLotto Soudal
3 Sanchez Gil, Luis-Leon SPAAstana Pro Team
4 Kwiatkowski, Michal POLTeam Sky / Team INEOS
5 Jakobsen, Fabio NEDDeceuninck - Quick Step
6 Bernal Gomez, Egan Arley COLTeam Sky / Team INEOS
7 Molard, Rudy FRAGroupama - FDJ
8 Bennett, Sam IRLBora - Hansgrohe
9 Degenkolb, John DUITrek - Segafredo
10 Trentin, Matteo ITAMitchelton - Scott
11 Demare, Arnaud FRAGroupama - FDJ
12 Colbrelli, Sonny ITABahrain - Merida
13 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
14 Turgis, Anthony FRATotal Direct Energie
15 Laporte, Christophe FRACofidis, Solutions Credits
16 Naesen, Oliver BELAG2R La Mondiale
17 Bystrom, Sven-Erik NORUAE Team Emirates
18 Greipel, Andre DUITeam Arka - Samsic
19 Drucker, Jempy LUXBora - Hansgrohe
20 Grossschartner, Felix OOSBora - Hansgrohe
21 Teuns, Dylan BELBahrain - Merida
22 Houle, Hugo CDNAstana Pro Team
23 Quintana Rojas, Nairo Alexander COLMovistar Team
24 Calmejane, Lilian FRATotal Direct Energie
25 Gallopin, Tony FRAAG2R La Mondiale
26 Siskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
27 Terpstra, Niki NEDTotal Direct Energie
28 Teunissen, Mike NEDTeam Jumbo - Visma
29 Muller, Patrick ZWIVital Concept - B&B Hotels
30 Roelandts, Jurgen BELMovistar Team
31 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
32 Senechal, Florian FRADeceuninck - Quick Step
33 Konovalovas, Ignatas LTUGroupama - FDJ
34 Uran Uran, Rigoberto COLTeam EF Education First p/b Cannondale
35 Izagirre Insausti, Gorka SPAAstana Pro Team
36 Barguil, Warren FRATeam Arka - Samsic
37 Kelderman, Wilco NEDTeam Sunweb
38 Yates, Simon GBRMitchelton - Scott
39 Vichot, Arthur FRAVital Concept - B&B Hotels
40 Reza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
41 Madouas, Valentin FRAGroupama - FDJ
42 Bennett, George NZLTeam Jumbo - Visma
43 Maes, Nikolas BELLotto Soudal
44 Jungels, Bob LUXDeceuninck - Quick Step
45 Bardet, Romain FRAAG2R La Mondiale
46 Zakarin, Ilnur RUSTeam Katusha - Alpecin
47 Gilbert, Philippe BELDeceuninck - Quick Step
48 Erviti Ollo, Imanol SPAMovistar Team
49 Theuns, Edward BELTrek - Segafredo
50 Geoghegan Hart, Tao GBRTeam Sky / Team INEOS
51 Monfort, Maxime BELLotto Soudal
52 Scully, Tom NZLTeam EF Education First p/b Cannondale
53 Docker, Mitchell AUSTeam EF Education First p/b Cannondale
54 Sabatini, Fabio ITADeceuninck - Quick Step
55 Mezgec, Luka SLOMitchelton - Scott
56 Wynants, Maarten BELTeam Jumbo - Visma
57 Narvaez Prado, Jhonatan Manuel ECUTeam Sky / Team INEOS
58 Rowe, Luke GBRTeam Sky / Team INEOS
59 Kirsch, Alex LUXTrek - Segafredo
60 Jansen, Amund-Grondahl NORTeam Jumbo - Visma
61 Haig, Jack AUSMitchelton - Scott
62 Garcia Cortina, Ivan SPABahrain - Merida
63 de Kort, Koen NEDTrek - Segafredo
64 Sinkeldam, Ramon NEDGroupama - FDJ
65 Cort Nielsen, Magnus DENAstana Pro Team
66 de Marchi, Alessandro ITACCC Team
67 Bernard, Julien FRATrek - Segafredo
68 Boasson Hagen, Edvald NORTeam Dimension Data
69 Hansen, Jesper DENCofidis, Solutions Credits
70 Ventoso Alberdi, Francisco-Jose SPACCC Team
71 Vandenbergh, Stijn BELAG2R La Mondiale
72 Antunes, Amaro Manuel Reposo PORCCC Team
73 Konrad, Patrick OOSBora - Hansgrohe
74 Anacona Gomez, Winner-Andrew COLMovistar Team
75 Chaves Rubio, Jhoan-Esteban COLMitchelton - Scott
76 Schwarzmann, Michael DUIBora - Hansgrohe
77 Pantano Gomez, Jarlinson COLTrek - Segafredo
78 Nieve Iturralde, Mikel SPAMitchelton - Scott
79 Martinez Poveda, Daniel Felipe COLTeam EF Education First p/b Cannondale
80 Navardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
81 Soler Gimenez, Marc SPAMovistar Team
82 Lopez Moreno, Miguel Angel COLAstana Pro Team
83 Lindeman, Bert-Jan NEDTeam Jumbo - Visma
84 Craddock, Lawson USATeam EF Education First p/b Cannondale
85 Gaudin, Damien FRATotal Direct Energie
86 Ulissi, Diego ITAUAE Team Emirates
87 Politt, Nils DUITeam Katusha - Alpecin
88 Pfingsten, Christoph DUIBora - Hansgrohe
89 Finetto, Mauro ITADelko Marseille - Provence
90 Ciccone, Giulio ITATrek - Segafredo
91 Meintjes, Louis ZAFTeam Dimension Data
92 Bak, Lars-Ytting DENTeam Dimension Data
93 Hansen, Adam AUSLotto Soudal
94 Poljanski, Pawel POLBora - Hansgrohe
95 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
96 Eisel, Bernhard OOSTeam Dimension Data
97 Kittel, Marcel DUITeam Katusha - Alpecin
98 Hollenstein, Reto ZWITeam Katusha - Alpecin
99 Vervaeke, Louis BELTeam Sunweb
100 Cherel, Mickael FRAAG2R La Mondiale
101 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
102 Bauer, Jack NZLMitchelton - Scott
103 Bouet, Maxime FRATeam Arka - Samsic
104 El Fares, Julien FRADelko Marseille - Provence
105 Cosnefroy, Benoit FRAAG2R La Mondiale
106 Frank, Mathias ZWIAG2R La Mondiale
107 Debusschere, Jens BELTeam Katusha - Alpecin
108 Haller, Marco OOSTeam Katusha - Alpecin
109 van Lerberghe, Bert BELCofidis, Solutions Credits
110 Le Turnier, Mathias FRACofidis, Solutions Credits
111 Declercq, Tim BELDeceuninck - Quick Step
112 Pozzovivo, Domenico ITABahrain - Merida
113 de Vreese, Laurens BELAstana Pro Team
114 Koren, Kristjan SLOBahrain - Merida
115 Spilak, Simon SVKTeam Katusha - Alpecin
116 de la Parte Gonzalez, Victor SPACCC Team
117 Henao Gomez, Sebastian COLTeam Sky / Team INEOS
118 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
119 Pichon, Laurent FRATeam Arka - Samsic
120 le Gac, Olivier FRAGroupama - FDJ
121 Welten, Bram NEDTeam Arka - Samsic
122 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
123 Petit, Adrien FRATotal Direct Energie
124 Valls Ferri, Rafael SPAMovistar Team
125 Moinard, Amael FRATeam Arka - Samsic
126 Aru, Fabio ITAUAE Team Emirates
127 Kristoff, Alexander NORUAE Team Emirates
128 Izagirre Insausti, Ion SPAAstana Pro Team
129 Keisse, Iljo BELDeceuninck - Quick Step
130 van Garderen, Tejay USATeam EF Education First p/b Cannondale
131 Eenkhoorn, Pascal NEDTeam Jumbo - Visma
132 Davies, Scott GBRTeam Dimension Data
133 Bonifazio, Niccolo ITATotal Direct Energie
134 Guarnieri, Jacopo ITAGroupama - FDJ
135 Boeckmans, Kris BELVital Concept - B&B Hotels
136 ten Dam, Laurens NEDCCC Team
137 Marcato, Marco ITAUAE Team Emirates
138 Sutherland, Rory AUSUAE Team Emirates
139 Henao Montoya, Sergio-Luis COLUAE Team Emirates
140 Edet, Nicolas FRACofidis, Solutions Credits
141 Barta, William USACCC Team
142 Mareczko, Jakub ITACCC Team
143 Carretero Millan, Hector SPAMovistar Team
144 Sosa Cuervo, Ivan Ramiro COLTeam Sky / Team INEOS
145 Haussler, Heinrich AUSBahrain - Merida
146 Gesbert, Elie FRATeam Arka - Samsic
147 de Gendt, Thomas BELLotto Soudal
148 Pedersen, Casper Phillip DENTeam Sunweb
149 Grosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
150 Hivert, Jonathan FRATotal Direct Energie
151 Curvers, Roy NEDTeam Sunweb
152 Vermote, Julien BELTeam Dimension Data
153 Novak, Domen SLOBahrain - Merida
154 Cavendish, Mark GBRTeam Dimension Data
155 Kluge, Roger DUILotto Soudal
156 McLay, Daniel GBRTeam EF Education First p/b Cannondale
157 Fedeli, Alessandro ITADelko Marseille - Provence
158 Bakelants, Jan BELTeam Sunweb

Paris-Nice 2019

DatumRitFinishKmType
10 mrt1e rit Saint-Germain-en-Laye, FRA138.5RR
11 mrt2e rit Bellegrade, FRA165.5RR
12 mrt3e rit Yzeure, FRA200.0RR
13 mrt4e rit Pelussin, FRA212.0RR
14 mrt5e rit Barbentane, FRA25.5ITT
15 mrt6e rit Brignoles, FRA176.5RR
16 mrt7e rit Col de Turini, FRA181.5RR
17 mrt8e rit Nice, FRA110.5RR
17 mrtEindstand 1210.0

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Bernal Gomez, Egan Arley
17 mrt 2019
2018Soler Gimenez, Marc
11 mrt 2018
2017Henao Montoya, Sergio-Luis
12 mrt 2017
2016Thomas, Geraint
13 mrt 2016
2015Porte, Richie
15 mrt 2015
2014Betancur Gomez, Carlos-Alberto
16 mrt 2014
2013Porte, Richie
10 mrt 2013
2012Wiggins, Bradley
11 mrt 2012
2011Martin, Tony
13 mrt 2011
2010Contador Velasco, Alberto
14 mrt 2010
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1483948 wegresultaten | 25299 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2994 wedstrijden | 47534 coureurs