8e rit Tour de Langkawi 2019

Datum: 13 apr 2019 | Startplaats: Dataran Lang, MAS | Finishplaats: Kuah, MAS | Afstand: 103.8 km | Gemiddelde: 45.229 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.HC

#CoureurNatTeam
1 Benfatto, Marco ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
2 Quick, Blake AUSSt. George Continental Cycling Team
3 Pelucchi, Matteo ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
4 Reguigui, Youcef ALGTerengganu Cycling Team
5 McCabe, Travis USAFloyd's Pro Cycling
6 Kastrantas, Charalampos GREBrunei Continental Cycling Team
7 Marengo, Umberto ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
8 Chen, Zhiwen CHNGiant Cycling Team
9 Stash, Mamyr RUSGazprom - RusVelo
10 Noble, Jonathon AUSPro Racing Sunshine Coast Team
11 Julius, Jayde ZAFPro Touch Sports
12 Rosa, Massimo ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
13 Maestri, Mirco ITABardiani - CSF
14 Bisolti, Alessandro ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
15 Gonzalez Castillero, Roberto Carlos PANNeri Sottoli - Selle Italia - KTM
16 Aguirre Calpa, Hernan Ricardo COLInterpro Cycling Academy
17 Oram, James NZLMitchelton - BikeExchange
18 Jean, Emile CDNFloyd's Pro Cycling
19 Raggio, Luca ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
20 Swirbul, Keegan USAFloyd's Pro Cycling
21 Mazuki, Nur Amiraul Fakhruddin MASTerengganu Cycling Team
22 Munoz Giraldo, Daniel Felipe COLAndroni - Sidermec - Bottecchia
23 Hucker, Robbie AUSTeam Ukyo
24 Dyball, Benjamin AUSTeam Sapura Cycling
25 Cameron, Timothy AUSSt. George Continental Cycling Team
26 Cherkasov, Nicolay RUSGazprom - RusVelo
27 Kim, Dong-Uk KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
28 Raileanu, Cristian ROUTeam Sapura Cycling
29 Mohd Zariff, Muharnmad Nur Aiman MASTeam Sapura Cycling
30 Ovett, Freddy AUSPro Racing Sunshine Coast Team
31 Pronskiy, Vadim KAZVino - Astana Motors
32 Rivera Serrano, Kevin CRCAndroni - Sidermec - Bottecchia
33 Ovechkin, Artem RUSTerengganu Cycling Team
34 Kulikov, Vladislav RUSGazprom - RusVelo
35 Masuda, Nariyuki JPN
36 Zulkifle, Nik Mohamad Azwan MAS
37 Bresciani, Michael ITABardiani - CSF
38 Astafyev, Stepan KAZVino - Astana Motors
39 Eyob, Metkel ERITerengganu Cycling Team
40 Prades Reverter, Benjamin SPATeam Ukyo
41 Koishi, Yuma JPNTeam Ukyo
42 Zukowsky, Nickolas CDNFloyd's Pro Cycling
43 Main, Kent ZAFPro Touch Sports
44 Azman, Muhamad Zawawi MASTeam Sapura Cycling
45 Kurbatov, Alexey RUSGazprom - RusVelo
46 Lyons, Angus AUSOliver's Real Food Racing
47 Chretien, Charles-Etienne CDNInterpro Cycling Academy
48 Zenovich, Matthew NZLSt. George Continental Cycling Team
49 Savini, Daniel ITABardiani - CSF
50 Bogdanovics, Maris LATInterpro Cycling Academy
51 Shtein, Grigoriy KAZVino - Astana Motors
52 Gu, Bingcheng CHNGiant Cycling Team
53 Chaichi Raghimi, Mohammad Esmaeil IRICustoms Cycling Indonesia
54 Deng, Penghai CHNGiant Cycling Team
55 Li, Jin-Song CHNGiant Cycling Team
56 Zulkeflii, Zamirul Adlisham MAS
57 Shi, Hang CHNGiant Cycling Team
58 Salleh, Mohamed-Zamri MASTerengganu Cycling Team
59 Reardon, Connor AUSSt. George Continental Cycling Team
60 Kulyk, Andriy UKRShenzhen Xidesheng CT
61 Beneke, Calvin ZAFPro Touch Sports
62 Matsuda, Shoi JPN
63 Fedorov, Yevgeniy KAZVino - Astana Motors
64 Presley, Sebastian AUSOliver's Real Food Racing
65 Mohammed Bakri, Sofian-Nabil MAS
66 Kuboki, Kazushige JPN
67 Wiggins, Craig AUSSt. George Continental Cycling Team
68 Crome, Sam AUSTeam Ukyo
69 Abdul Halim, Muhammad Shahmir Aim MAS
70 Suryadi, Dadi INABrunei Continental Cycling Team
71 Kwon, Soon-Young KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
72 Ewart, Jesse AUSTeam Sapura Cycling
73 Liu, Jiankun CHNMitchelton - BikeExchange
74 Setra, Qaris Maxu Irwandi INACustoms Cycling Indonesia
75 Pessot, Alessandro ITABardiani - CSF
76 Tvetcov, Serghei ROUFloyd's Pro Cycling
77 Rosli, Muhammad Nurfitri Am MAS
78 Oetomo, Yosandy Darmawan INACustoms Cycling Indonesia
79 Simion, Paolo ITABardiani - CSF
80 Freiberg, Michael AUSPro Racing Sunshine Coast Team
81 Vink, Michael NZLSt. George Continental Cycling Team
82 Uchima, Kohei JPNTeam Ukyo
83 Park, Kyoung-Ho KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
84 Kim, Jaehyun KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
85 Barokah, Muhammad Fachri Naufal INACustoms Cycling Indonesia
86 Davids, Brendon ZAFOliver's Real Food Racing
87 Culey, Marcus AUSTeam Sapura Cycling
88 Gates, Amarni AUSPro Racing Sunshine Coast Team
89 Potter, Michael AUSPro Racing Sunshine Coast Team
90 Pronskiy, Daniil KAZVino - Astana Motors
91 Fourie, James ZAFPro Touch Sports
92 Salleh, Mohamed-Harrif MASTerengganu Cycling Team
93 Clarke, Jonathan AUSFloyd's Pro Cycling
94 Andrews, Benjamin AUSOliver's Real Food Racing
95 Murtagh, Conor AUSOliver's Real Food Racing
96 Iribe, Shotaro JPN
97 du Plooy, Rohan ZAFPro Touch Sports
98 Hendricks, Clint ZAFPro Touch Sports
99 Ford, Martin GBRBrunei Continental Cycling Team
100 Fadli, Rizki Hidayatul INACustoms Cycling Indonesia
101 Tigrine, Mehdi BELBrunei Continental Cycling Team
102 Saramotins, Aleksejs LATInterpro Cycling Academy
103 Chaves Rubio, Brayan COLMitchelton - BikeExchange
104 Niu, Yikui CHNMitchelton - BikeExchange
105 Evtushenko, Alexander RUSGazprom - RusVelo
106 Vorobev, Anton RUSGazprom - RusVelo
107 Featonby, Jesse AUSOliver's Real Food Racing
108 Xu, Zhaoliang CHNGiant Cycling Team
109 Jones, Simon USAInterpro Cycling Academy
110 Mohd Hanifian, Muhamad Fakhruazan MASBrunei Continental Cycling Team
111 Bevilacqua, Simone ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
112 Amezawa, Takeaki JPNLjubljana Gusto Xaurum
113 Donohoe, Alistair AUSPro Racing Sunshine Coast Team
DNFGuardini, Andrea ITABardiani - CSF

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Dyball, Benjamin AUSTeam Sapura Cycling
2 Swirbul, Keegan USAFloyd's Pro Cycling
3 Pronskiy, Vadim KAZVino - Astana Motors
4 Aguirre Calpa, Hernan Ricardo COLInterpro Cycling Academy
5 Masuda, Nariyuki JPN
6 Cherkasov, Nicolay RUSGazprom - RusVelo
7 Crome, Sam AUSTeam Ukyo
8 Bisolti, Alessandro ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
9 Ovett, Freddy AUSPro Racing Sunshine Coast Team
10 McCabe, Travis USAFloyd's Pro Cycling
11 Tvetcov, Serghei ROUFloyd's Pro Cycling
12 Raggio, Luca ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
13 Main, Kent ZAFPro Touch Sports
14 Zukowsky, Nickolas CDNFloyd's Pro Cycling
15 Ewart, Jesse AUSTeam Sapura Cycling
16 Eyob, Metkel ERITerengganu Cycling Team
17 Oram, James NZLMitchelton - BikeExchange
18 Ovechkin, Artem RUSTerengganu Cycling Team
19 Hucker, Robbie AUSTeam Ukyo
20 Raileanu, Cristian ROUTeam Sapura Cycling
21 Cameron, Timothy AUSSt. George Continental Cycling Team
22 Astafyev, Stepan KAZVino - Astana Motors
23 Azman, Muhamad Zawawi MASTeam Sapura Cycling
24 Shtein, Grigoriy KAZVino - Astana Motors
25 Prades Reverter, Benjamin SPATeam Ukyo
26 Julius, Jayde ZAFPro Touch Sports
27 Li, Jin-Song CHNGiant Cycling Team
28 Zulkifle, Nik Mohamad Azwan MAS
29 Savini, Daniel ITABardiani - CSF
30 Koishi, Yuma JPNTeam Ukyo
31 Zenovich, Matthew NZLSt. George Continental Cycling Team
32 Maestri, Mirco ITABardiani - CSF
33 Mohd Zariff, Muharnmad Nur Aiman MASTeam Sapura Cycling
34 Kulikov, Vladislav RUSGazprom - RusVelo
35 Chaichi Raghimi, Mohammad Esmaeil IRICustoms Cycling Indonesia
36 Potter, Michael AUSPro Racing Sunshine Coast Team
37 Chretien, Charles-Etienne CDNInterpro Cycling Academy
38 Davids, Brendon ZAFOliver's Real Food Racing
39 Rivera Serrano, Kevin CRCAndroni - Sidermec - Bottecchia
40 Freiberg, Michael AUSPro Racing Sunshine Coast Team
41 Mohammed Bakri, Sofian-Nabil MAS
42 Vink, Michael NZLSt. George Continental Cycling Team
43 Reardon, Connor AUSSt. George Continental Cycling Team
44 Donohoe, Alistair AUSPro Racing Sunshine Coast Team
45 Matsuda, Shoi JPN
46 Hendricks, Clint ZAFPro Touch Sports
47 Simion, Paolo ITABardiani - CSF
48 Noble, Jonathon AUSPro Racing Sunshine Coast Team
49 Culey, Marcus AUSTeam Sapura Cycling
50 Munoz Giraldo, Daniel Felipe COLAndroni - Sidermec - Bottecchia
51 Deng, Penghai CHNGiant Cycling Team
52 Mazuki, Nur Amiraul Fakhruddin MASTerengganu Cycling Team
53 Gonzalez Castillero, Roberto Carlos PANNeri Sottoli - Selle Italia - KTM
54 Marengo, Umberto ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
55 Gu, Bingcheng CHNGiant Cycling Team
56 Evtushenko, Alexander RUSGazprom - RusVelo
57 Kwon, Soon-Young KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
58 Presley, Sebastian AUSOliver's Real Food Racing
59 Featonby, Jesse AUSOliver's Real Food Racing
60 Liu, Jiankun CHNMitchelton - BikeExchange
61 Lyons, Angus AUSOliver's Real Food Racing
62 Zulkeflii, Zamirul Adlisham MAS
63 Fedorov, Yevgeniy KAZVino - Astana Motors
64 Chaves Rubio, Brayan COLMitchelton - BikeExchange
65 Beneke, Calvin ZAFPro Touch Sports
66 Abdul Halim, Muhammad Shahmir Aim MAS
67 Shi, Hang CHNGiant Cycling Team
68 Jean, Emile CDNFloyd's Pro Cycling
69 Suryadi, Dadi INABrunei Continental Cycling Team
70 Rosa, Massimo ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
71 Quick, Blake AUSSt. George Continental Cycling Team
72 Wiggins, Craig AUSSt. George Continental Cycling Team
73 Rosli, Muhammad Nurfitri Am MAS
74 Reguigui, Youcef ALGTerengganu Cycling Team
75 Stash, Mamyr RUSGazprom - RusVelo
76 Andrews, Benjamin AUSOliver's Real Food Racing
77 Pelucchi, Matteo ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
78 Amezawa, Takeaki JPNLjubljana Gusto Xaurum
79 Kim, Dong-Uk KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
80 Benfatto, Marco ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
81 Kastrantas, Charalampos GREBrunei Continental Cycling Team
82 Barokah, Muhammad Fachri Naufal INACustoms Cycling Indonesia
83 Bogdanovics, Maris LATInterpro Cycling Academy
84 Chen, Zhiwen CHNGiant Cycling Team
85 Kulyk, Andriy UKRShenzhen Xidesheng CT
86 Salleh, Mohamed-Zamri MASTerengganu Cycling Team
87 Clarke, Jonathan AUSFloyd's Pro Cycling
88 Setra, Qaris Maxu Irwandi INACustoms Cycling Indonesia
89 Pessot, Alessandro ITABardiani - CSF
90 Kurbatov, Alexey RUSGazprom - RusVelo
91 Kuboki, Kazushige JPN
92 Gates, Amarni AUSPro Racing Sunshine Coast Team
93 Bresciani, Michael ITABardiani - CSF
94 Kim, Jaehyun KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
95 Salleh, Mohamed-Harrif MASTerengganu Cycling Team
96 Jones, Simon USAInterpro Cycling Academy
97 Park, Kyoung-Ho KORKSPO Bianchi Asia Pro Cycling
98 Uchima, Kohei JPNTeam Ukyo
99 Bevilacqua, Simone ITANeri Sottoli - Selle Italia - KTM
100 Pronskiy, Daniil KAZVino - Astana Motors
101 Vorobev, Anton RUSGazprom - RusVelo
102 du Plooy, Rohan ZAFPro Touch Sports
103 Iribe, Shotaro JPN
104 Murtagh, Conor AUSOliver's Real Food Racing
105 Saramotins, Aleksejs LATInterpro Cycling Academy
106 Fadli, Rizki Hidayatul INACustoms Cycling Indonesia
107 Fourie, James ZAFPro Touch Sports
108 Tigrine, Mehdi BELBrunei Continental Cycling Team
109 Xu, Zhaoliang CHNGiant Cycling Team
110 Oetomo, Yosandy Darmawan INACustoms Cycling Indonesia
111 Niu, Yikui CHNMitchelton - BikeExchange
112 Ford, Martin GBRBrunei Continental Cycling Team
113 Mohd Hanifian, Muhamad Fakhruazan MASBrunei Continental Cycling Team

Tour de Langkawi 2019

DatumRitFinishKmType
06 apr1e rit Tampin, MAS176.9RR
07 apr2e rit Melaka, MAS200.6RR
08 apr3e rit Putrajaya, MAS192.9RR
09 apr4e rit Genting Highlangs, MAS115.4RR
10 apr5e rit Taiping, MAS200.1RR
11 apr6e rit Alor Setar, MAS127.0RR
12 apr7e rit Pantai Cenang, MAS106.8RR
13 apr8e rit Kuah, MAS103.8RR
13 aprEindstand 1223.5

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Dyball, Benjamin
13 apr 2019
2018Ovechkin, Artem
25 mrt 2018
2017Gibbons, Ryan
01 mrt 2017
2016Janse van Rensburg, Reinardt
02 mrt 2016
2015Reguigui, Youcef
15 mrt 2015
2014Pourseyedi Golakhour, Mirsamad
08 mrt 2014
2013Arredondo Moreno, Julian-David
02 mrt 2013
2012Serpa Perez, Jose-Rodolfo
04 mrt 2012
2011Monsalve Pertsinidis, Yonathan Alejandro
01 feb 2011
2010Rujano Guillen, Jose Humberto
07 mrt 2010
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1454999 wegresultaten | 25299 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2988 wedstrijden | 47412 coureurs