4e rit Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire 2019

Datum: 12 apr 2019 | Startplaats: Sillé-le-Guillaume, FRA | Finishplaats: Sillé-le-Guillaume, FRA | Afstand: 183.3 km | Gemiddelde: 39.164 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.1

#CoureurNatTeam
1 Vendrame, Andrea ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
2 Ledanois, Kevin FRATeam Arkéa - Samsic
3 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
4 Janssens, Jimmy BELCorendon - Circus
5 van der Poel, Mathieu NEDCorendon - Circus
6 Simon, Julien FRACofidis, Solutions Credits
7 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
8 Meurisse, Xandro BELWanty - Groupe Gobert
9 Riesebeek, Oscar NEDRoompot - Charles
10 Gavazzi, Francesco ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
11 Gougeard, Alexis FRAAG2R La Mondiale
12 Restrepo Valencia, Jonathan COLManzana - Postobon Team
13 Jules, Justin FRAWallonie Bruxelles
14 van der Lijke, Nick NEDRoompot - Charles
15 de Witte, Matthias BELRoompot - Charles
16 Muller, Patrick ZWIVital Concept - B&B Hotels
17 Degand, Thomas BELWanty - Groupe Gobert
18 Lammertink, Maurits NEDRoompot - Charles
19 Duyn, Huub NEDRoompot - Charles
20 Ladagnous, Mathieu FRAGroupama - FDJ
21 Peyskens, Dimitri BELWallonie Bruxelles
22 Cousin, Jerome FRATotal Direct Energie
23 Pichon, Laurent FRATeam Arkéa - Samsic
24 Sprengers, Thomas BELSport Vlaanderen - Baloise
25 Carisey, Clement FRAIsrael Cycling Academy
26 Frapporti, Mattia ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
27 Tulik, Angelo FRATotal Direct Energie
28 Delage, Mickael FRAGroupama - FDJ
29 Paillot, Yoann FRASt. Michel - Auber 93
30 Vaugrenard, Benoit FRAGroupama - FDJ
31 Soto Martinez, Nelson Andres COLCaja Rural - Seguros RGA
32 Mortier, Julien BELWallonie Bruxelles
33 Delaplace, Anthony FRATeam Arkéa - Samsic
34 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
35 Jarrier, Benoit FRATeam Arkéa - Samsic
36 Planckaert, Emiel BELSport Vlaanderen - Baloise
37 Thomas, Benjamin FRAGroupama - FDJ
38 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
39 Paasschens, Mathijs NEDWallonie Bruxelles
40 Devolder, Stijn BELCorendon - Circus
41 Livyns, Arjen BELRoompot - Charles
42 Maurelet, Flavien FRASt. Michel - Auber 93
43 Boudat, Thomas FRATotal Direct Energie
44 Verwilst, Aaron BELSport Vlaanderen - Baloise
45 Brandle, Matthias OOSIsrael Cycling Academy
46 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
47 Mora Vedri, Sebastian SPACaja Rural - Seguros RGA
48 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
49 Venturini, Clement FRAAG2R La Mondiale
50 Cosnefroy, Benoit FRAAG2R La Mondiale
51 Jaurequi, Quentin FRAAG2R La Mondiale
52 Osorio Arboleda, Juan-Felipe COLManzana - Postobon Team
53 Goldstein, Roy ISRIsrael Cycling Academy
54 Walsleben, Philipp DUICorendon - Circus
DNFVergaerde, Otto BELCorendon - Circus
DNFIsta, Kevin BELWallonie Bruxelles
DNFQuemeneur, Perrig FRATotal Direct Energie
DNFvan Hecke, Preben BELSport Vlaanderen - Baloise
DNFBelletti, Manuel ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
DNFNavardauskas, Ramunas LTUDelko Marseille - Provence
DNFBonnet, William FRAGroupama - FDJ
DNFBaldo, Nicolas FRASt. Michel - Auber 93
DNFMalucelli, Matteo ITACaja Rural - Seguros RGA
DNFCataford, Alexander CDNIsrael Cycling Academy
DNFDeltombe, Kevin BELSport Vlaanderen - Baloise
DNFMendoza Cardona, Omar-Alberto COLManzana - Postobon Team
DNFHardy, Romain FRATeam Arkéa - Samsic
DNFBagdonas, Gediminas LTUAG2R La Mondiale
DNFHurel, Tony FRASt. Michel - Auber 93
DNFCanellas Sanchez, Xavier SPACaja Rural - Seguros RGA
DNFMeisen, Marcel DUICorendon - Circus
DNFTrarieux, Julien FRADelko Marseille - Provence
DNFOchoa Camargo, Diego-Antonio COLManzana - Postobon Team
DNFVichot, Arthur FRAVital Concept - B&B Hotels
DNFCardona Tabares, Julian COLAndroni - Sidermec - Bottecchia
DNFGene, Yohann FRATotal Direct Energie
DNFvan Niekerk, Morne ZAFSt. Michel - Auber 93
DNFBanaszek, Alan POLCaja Rural - Seguros RGA
DNFSiskevicius, Evaldas LTUDelko Marseille - Provence
DNFBaugnies, Jerome BELWanty - Groupe Gobert
DNFGomez Peñaloza, Bryan Steven COLManzana - Postobon Team
DNFReza, Kevin FRAVital Concept - B&B Hotels
DNFLietaer, Eliot BELWallonie Bruxelles
DNFNauleau, Bryan FRATotal Direct Energie
DNFMaldonado, Anthony FRASt. Michel - Auber 93
DNFWarlop, Jordi BELSport Vlaanderen - Baloise
DNFGrosu, Eduard-Michael ROUDelko Marseille - Provence
DNFvan Melsen, Kevin BELWanty - Groupe Gobert
DNFParra Arias, Jordan Arley COLManzana - Postobon Team
DNSVallee, Boris BELWanty - Groupe Gobert
DNSSarreau, Marc FRAGroupama - FDJ

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Gougeard, Alexis FRAAG2R La Mondiale
2 Pacher, Quentin FRAVital Concept - B&B Hotels
3 Riesebeek, Oscar NEDRoompot - Charles
4 Muller, Patrick ZWIVital Concept - B&B Hotels
5 Restrepo Valencia, Jonathan COLManzana - Postobon Team
6 Peyskens, Dimitri BELWallonie Bruxelles
7 Carisey, Clement FRAIsrael Cycling Academy
8 Combaud, Romain FRADelko Marseille - Provence
9 Vendrame, Andrea ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
10 van der Poel, Mathieu NEDCorendon - Circus
11 Duyn, Huub NEDRoompot - Charles
12 Jules, Justin FRAWallonie Bruxelles
13 Simon, Julien FRACofidis, Solutions Credits
14 de Witte, Matthias BELRoompot - Charles
15 Meurisse, Xandro BELWanty - Groupe Gobert
16 Lammertink, Maurits NEDRoompot - Charles
17 Degand, Thomas BELWanty - Groupe Gobert
18 van der Lijke, Nick NEDRoompot - Charles
19 Cousin, Jerome FRATotal Direct Energie
20 Pichon, Laurent FRATeam Arkéa - Samsic
21 Sprengers, Thomas BELSport Vlaanderen - Baloise
22 Tulik, Angelo FRATotal Direct Energie
23 Mortier, Julien BELWallonie Bruxelles
24 Paillot, Yoann FRASt. Michel - Auber 93
25 Ladagnous, Mathieu FRAGroupama - FDJ
26 Thomas, Benjamin FRAGroupama - FDJ
27 Delage, Mickael FRAGroupama - FDJ
28 Ledanois, Kevin FRATeam Arkéa - Samsic
29 Gavazzi, Francesco ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
30 Planckaert, Emiel BELSport Vlaanderen - Baloise
31 Perichon, Pierre-Luc FRACofidis, Solutions Credits
32 Jarrier, Benoit FRATeam Arkéa - Samsic
33 Boudat, Thomas FRATotal Direct Energie
34 Paasschens, Mathijs NEDWallonie Bruxelles
35 Coquard, Bryan FRAVital Concept - B&B Hotels
36 Frapporti, Mattia ITAAndroni - Sidermec - Bottecchia
37 Verwilst, Aaron BELSport Vlaanderen - Baloise
38 Venturini, Clement FRAAG2R La Mondiale
39 Cosnefroy, Benoit FRAAG2R La Mondiale
40 Jaurequi, Quentin FRAAG2R La Mondiale
41 Devolder, Stijn BELCorendon - Circus
42 Osorio Arboleda, Juan-Felipe COLManzana - Postobon Team
43 Delaplace, Anthony FRATeam Arkéa - Samsic
44 Soto Martinez, Nelson Andres COLCaja Rural - Seguros RGA
45 Soupe, Geoffrey FRACofidis, Solutions Credits
46 Vaugrenard, Benoit FRAGroupama - FDJ
47 Janssens, Jimmy BELCorendon - Circus
48 Livyns, Arjen BELRoompot - Charles
49 Maurelet, Flavien FRASt. Michel - Auber 93
50 Mora Vedri, Sebastian SPACaja Rural - Seguros RGA
51 Brandle, Matthias OOSIsrael Cycling Academy
52 Gautier, Cyril FRAVital Concept - B&B Hotels
53 Goldstein, Roy ISRIsrael Cycling Academy
54 Walsleben, Philipp DUICorendon - Circus

Circuit de la Sarthe - Pays de la Loire 2019

DatumRitFinishKmType
09 apr1e rit La Châtaigneraie, FRA180.0RR
10 apr2e rit Belligné, FRA172.1RR
11 apr3e rit Mont des Avaloirs, FRA184.3RR
12 apr4e rit Sillé-le-Guillaume, FRA183.3RR
12 aprEindstand 719.7

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Gougeard, Alexis
12 apr 2019
2018Martin, Guillaume
06 apr 2018
2017Calmejane, Lilian
07 apr 2017
2016Fournier, Marc
08 apr 2016
2015Navardauskas, Ramunas
10 apr 2015
2014Navardauskas, Ramunas
11 apr 2014
2013Rolland, Pierre
05 apr 2013
2012Durbridge, Luke
06 apr 2012
2011Roux, Anthony
08 apr 2011
2010Sanchez Gil, Luis-Leon
09 apr 2010
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1454999 wegresultaten | 25299 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2988 wedstrijden | 47412 coureurs