2e rit GP Beiras e Serra da Estrela 2019

Datum: 13 apr 2019 | Startplaats: Manteigas, POR | Finishplaats: Fundão, POR | Afstand: 197.5 km | Gemiddelde: 39.661 km/h | Rittype: RR | UCI code: 2.1

#CoureurNatTeam
1 Mestre, Daniel Jose Pereira PORW52 - FC Porto
2 Garcia de Mateos Rubio, Vicente SPAAviludo-Louletano
3 Avila Vanegas, Edwin-Alcibiades COLIsrael Cycling Academy
4 Pelegri Ferrandis, Oscar SPAVito - Feirense - PNB
5 Santoro, Antonio ITAMonkey Town - A Block CT
6 Tizza, Marco ITAAmore & Vita - Prodir
7 Gebremedhin, Awit Andemeskel ERIIsrael Cycling Academy
8 Anderson, Ryan CDNRally UHC Cycling
9 de Jonge, Maarten NEDMonkey Town - A Block CT
10 Fernandes, Venceslau PORUD Oliveirense - InOutbuild
11 Angulo, Antonio SPAEfapel
12 Niv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
13 Janssen, Adriaan NEDMonkey Town - A Block CT
14 Figueiredo, Frederico-Jose-Oliveira PORSporting Clube de Portugal - Tavira
15 Luksevics, Viesturs LATAmore & Vita - Prodir
16 Ferrari Barcelo, Fabricio URUEfapel
17 Gaffurini, Nicola ITAMonkey Town - A Block CT
18 Zabala Lopez, Josu SPAUD Oliveirense - InOutbuild
19 Benta, Joao Ricardo Cardoso PORRadio Popular - Boavista
20 Campos, Francisco Joaquim Brito PORW52 - FC Porto
21 Brandao, Joni Silva POREfapel
22 Machado, Tiago PORSporting Clube de Portugal - Tavira
23 Rodrigues, David-Miguel-Costa PORRadio Popular - Boavista
24 Vdovin, Alexander RUSLokosphinx
25 Lopes Goncalves, Pedro-Miguel PORUD Oliveirense - InOutbuild
26 Silva, Bruno Duarte Ferreira POREfapel
27 Fernandes Silva, Luis-Filipe PORAviludo-Louletano
28 Silva, Joaquim Ricardo Soares PORW52 - FC Porto
29 Oostra, Folkert NEDMonkey Town - A Block CT
30 Novikov, Savva RUSLokosphinx
31 Mendes, Jose Joao Pimenta Costa PORSporting Clube de Portugal - Tavira
32 de la Fuente Rasilla, David SPAAviludo-Louletano
33 Carvalho, Antonio Ferreira PORW52 - FC Porto
34 Paulinho Moreira, Sergio Miguel POREfapel
35 Celano, Danilo ITAAmore & Vita - Prodir
36 Trueba Diego, Alvaro SPASporting Clube de Portugal - Tavira
37 Casimiro, Henrique-Madeira POREfapel
38 Guerrero Bonilla, Pablo SPARadio Popular - Boavista
39 Pereira, Valter Filipe Afonso PORSporting Clube de Portugal - Tavira
40 Molenaar, Alex NEDMonkey Town - A Block CT
41 Reguero Corral, Gabriel SPAVIB Sports
42 Ait el Abdia, Anass MARVIB Sports
43 Barbio, Antonio Andre Pereira PORLA Aluminios
44 Turek, Daniel CZEIsrael Cycling Academy
45 Nanclares Herraez, Jesus Angel SPAMiranda - Mortagua
46 Silva, Afonso PORRadio Popular - Boavista
47 Sanchez Rebollido, Angel Lorenzo SPAW52 - FC Porto
48 Gomez de la Torre, Antonio SPARadio Popular - Boavista
49 Barbosa, Joao PORVito - Feirense - PNB
50 Hernandez Martinez, Oscar SPAAviludo-Louletano
51 Marque Porto, Alexandre-Manuel SPASporting Clube de Portugal - Tavira
52 Muela Galvez, Albert SPAEvopro Racing
53 Jensen, August NORIsrael Cycling Academy
54 Mannion, Gavin USARally UHC Cycling
55 Nikiforov, Arseny RUSLokosphinx
56 Nunes, Hugo Rafael Andrade PORRadio Popular - Boavista
57 Barbosa, Marcio Fernando Santos PORAviludo-Louletano
58 Thurau, Bjorn DUIVito - Feirense - PNB
59 Sancho De Matos, Hugo-Manuel PORMiranda - Mortagua
60 Vinhas, Rui Pedro Carvalho PORW52 - FC Porto
61 Sousa, Jose Miguel Teles PORUD Oliveirense - InOutbuild
62 Monk, Cyrus AUSEvopro Racing
63 Slik, Ivar NEDMonkey Town - A Block CT
64 Meireles, Nuno Serafim Pacheco PORAviludo-Louletano
65 Silva Moreira, Daniel Eduardo PORRadio Popular - Boavista
66 del Pino Corrochano, Jesus SPAVito - Feirense - PNB
67 Cardoso, Filipe Duarte Sousa PORVito - Feirense - PNB
68 Saavedra, Bernardo PORVito - Feirense - PNB
69 Ribeiro, David Barbosa PORLA Aluminios
70 Oliveira, Fabio Marcelo Pinto PORLA Aluminios
71 Goncalves, Gaspar PORMiranda - Mortagua
72 Feeley, Daire IRLEvopro Racing
73 Goncalves, Helder PORUD Oliveirense - InOutbuild
74 Carpenter, Robin USARally UHC Cycling
75 Mudgway, Luke NZLEvopro Racing
76 Toffali, Nicola ITASporting Clube de Portugal - Tavira
77 Ferrer Bueno, Jorge SPAMassi Vivo-Grupo Oresy
78 Freitas, Daniel Alexandre PORMiranda - Mortagua
79 Bernardinetti, Marco ITAAmore & Vita - Prodir
80 Duarte, Emanuel PORLA Aluminios
81 Caixas, Rodrigo PORLA Aluminios
82 Crispim, Andre Filipe Roxo PORLA Aluminios
83 Vega Merodio, Sergio SPAMiranda - Mortagua
84 Mihailov, Nikolai BULEfapel
85 Costa, Fabio PORUD Oliveirense - InOutbuild
86 Magalhaes, Jorge PORW52 - FC Porto
87 Ellsay, Nigel CDNRally UHC Cycling
88 Gavars, Eriks Toms LATAmore & Vita - Prodir
89 Pinto, Pedro PORMiranda - Mortagua
90 Ramalho, Andre Filipe Gaisita PORLA Aluminios
91 de Vos, Adam CDNRally UHC Cycling
92 Dal-Cin, Matteo CDNRally UHC Cycling
93 Valiente Bonafe, Eric SPAVIB Sports
94 Sveshnikov, Kirill RUSLokosphinx
95 Maidana Ortiz, David Alexander PARMassi Vivo-Grupo Oresy
96 Wippert, Wouter NEDEvopro Racing
97 Goldstein, Omer ISRIsrael Cycling Academy
98 Smirnov, Aleksandr RUSLokosphinx
99 Barsov, Alexandr RUSLokosphinx
100 Caseny Catala, Ruben SPAMassi Vivo-Grupo Oresy
101 Alajmi, Abdulhadi KUWVIB Sports
DNFEvangelista, Andre Piedade PORAviludo-Louletano
DNFLeal, Tiago PORMiranda - Mortagua
DNFFicara, Pierpaolo ITAAmore & Vita - Prodir
DNFSergis, Kaspars LATAmore & Vita - Prodir
DNFHamza, Yacine ALGVIB Sports
DNFZhupa, Eugert ALBEvopro Racing
DNSMcNulty, Brandon USARally UHC Cycling

Algemeen klassement

#CoureurNatTeam
1 Mestre, Daniel Jose Pereira PORW52 - FC Porto
2 Avila Vanegas, Edwin-Alcibiades COLIsrael Cycling Academy
3 Garcia de Mateos Rubio, Vicente SPAAviludo-Louletano
4 Campos, Francisco Joaquim Brito PORW52 - FC Porto
5 Casimiro, Henrique-Madeira POREfapel
6 Pelegri Ferrandis, Oscar SPAVito - Feirense - PNB
7 Brandao, Joni Silva POREfapel
8 Figueiredo, Frederico-Jose-Oliveira PORSporting Clube de Portugal - Tavira
9 Tizza, Marco ITAAmore & Vita - Prodir
10 Gebremedhin, Awit Andemeskel ERIIsrael Cycling Academy
11 Niv, Guy ISRIsrael Cycling Academy
12 Rodrigues, David-Miguel-Costa PORRadio Popular - Boavista
13 Angulo, Antonio SPAEfapel
14 Fernandes, Venceslau PORUD Oliveirense - InOutbuild
15 Benta, Joao Ricardo Cardoso PORRadio Popular - Boavista
16 Zabala Lopez, Josu SPAUD Oliveirense - InOutbuild
17 Janssen, Adriaan NEDMonkey Town - A Block CT
18 Silva, Joaquim Ricardo Soares PORW52 - FC Porto
19 Vdovin, Alexander RUSLokosphinx
20 Molenaar, Alex NEDMonkey Town - A Block CT
21 Fernandes Silva, Luis-Filipe PORAviludo-Louletano
22 Machado, Tiago PORSporting Clube de Portugal - Tavira
23 Ferrari Barcelo, Fabricio URUEfapel
24 Silva, Bruno Duarte Ferreira POREfapel
25 Mendes, Jose Joao Pimenta Costa PORSporting Clube de Portugal - Tavira
26 Oostra, Folkert NEDMonkey Town - A Block CT
27 Carvalho, Antonio Ferreira PORW52 - FC Porto
28 Mannion, Gavin USARally UHC Cycling
29 de la Fuente Rasilla, David SPAAviludo-Louletano
30 Sanchez Rebollido, Angel Lorenzo SPAW52 - FC Porto
31 Trueba Diego, Alvaro SPASporting Clube de Portugal - Tavira
32 Paulinho Moreira, Sergio Miguel POREfapel
33 Barbio, Antonio Andre Pereira PORLA Aluminios
34 Gomez de la Torre, Antonio SPARadio Popular - Boavista
35 Reguero Corral, Gabriel SPAVIB Sports
36 Ait el Abdia, Anass MARVIB Sports
37 Turek, Daniel CZEIsrael Cycling Academy
38 Pereira, Valter Filipe Afonso PORSporting Clube de Portugal - Tavira
39 Jensen, August NORIsrael Cycling Academy
40 Anderson, Ryan CDNRally UHC Cycling
41 Ribeiro, David Barbosa PORLA Aluminios
42 Carpenter, Robin USARally UHC Cycling
43 Mudgway, Luke NZLEvopro Racing
44 de Jonge, Maarten NEDMonkey Town - A Block CT
45 Santoro, Antonio ITAMonkey Town - A Block CT
46 Luksevics, Viesturs LATAmore & Vita - Prodir
47 Gaffurini, Nicola ITAMonkey Town - A Block CT
48 Celano, Danilo ITAAmore & Vita - Prodir
49 Barbosa, Joao PORVito - Feirense - PNB
50 Guerrero Bonilla, Pablo SPARadio Popular - Boavista
51 Lopes Goncalves, Pedro-Miguel PORUD Oliveirense - InOutbuild
52 Novikov, Savva RUSLokosphinx
53 Hernandez Martinez, Oscar SPAAviludo-Louletano
54 Nanclares Herraez, Jesus Angel SPAMiranda - Mortagua
55 Silva, Afonso PORRadio Popular - Boavista
56 Marque Porto, Alexandre-Manuel SPASporting Clube de Portugal - Tavira
57 Muela Galvez, Albert SPAEvopro Racing
58 Costa, Fabio PORUD Oliveirense - InOutbuild
59 Nikiforov, Arseny RUSLokosphinx
60 Mihailov, Nikolai BULEfapel
61 Nunes, Hugo Rafael Andrade PORRadio Popular - Boavista
62 Barbosa, Marcio Fernando Santos PORAviludo-Louletano
63 Vinhas, Rui Pedro Carvalho PORW52 - FC Porto
64 Meireles, Nuno Serafim Pacheco PORAviludo-Louletano
65 Sancho De Matos, Hugo-Manuel PORMiranda - Mortagua
66 Slik, Ivar NEDMonkey Town - A Block CT
67 Sousa, Jose Miguel Teles PORUD Oliveirense - InOutbuild
68 Thurau, Bjorn DUIVito - Feirense - PNB
69 Silva Moreira, Daniel Eduardo PORRadio Popular - Boavista
70 Ellsay, Nigel CDNRally UHC Cycling
71 del Pino Corrochano, Jesus SPAVito - Feirense - PNB
72 Cardoso, Filipe Duarte Sousa PORVito - Feirense - PNB
73 Oliveira, Fabio Marcelo Pinto PORLA Aluminios
74 Saavedra, Bernardo PORVito - Feirense - PNB
75 Goncalves, Gaspar PORMiranda - Mortagua
76 Feeley, Daire IRLEvopro Racing
77 Goncalves, Helder PORUD Oliveirense - InOutbuild
78 de Vos, Adam CDNRally UHC Cycling
79 Toffali, Nicola ITASporting Clube de Portugal - Tavira
80 Freitas, Daniel Alexandre PORMiranda - Mortagua
81 Bernardinetti, Marco ITAAmore & Vita - Prodir
82 Ferrer Bueno, Jorge SPAMassi Vivo-Grupo Oresy
83 Caixas, Rodrigo PORLA Aluminios
84 Duarte, Emanuel PORLA Aluminios
85 Vega Merodio, Sergio SPAMiranda - Mortagua
86 Crispim, Andre Filipe Roxo PORLA Aluminios
87 Magalhaes, Jorge PORW52 - FC Porto
88 Ramalho, Andre Filipe Gaisita PORLA Aluminios
89 Pinto, Pedro PORMiranda - Mortagua
90 Dal-Cin, Matteo CDNRally UHC Cycling
91 Valiente Bonafe, Eric SPAVIB Sports
92 Sveshnikov, Kirill RUSLokosphinx
93 Wippert, Wouter NEDEvopro Racing
94 Goldstein, Omer ISRIsrael Cycling Academy
95 Monk, Cyrus AUSEvopro Racing
96 Gavars, Eriks Toms LATAmore & Vita - Prodir
97 Smirnov, Aleksandr RUSLokosphinx
98 Maidana Ortiz, David Alexander PARMassi Vivo-Grupo Oresy
99 Barsov, Alexandr RUSLokosphinx
100 Alajmi, Abdulhadi KUWVIB Sports
101 Caseny Catala, Ruben SPAMassi Vivo-Grupo Oresy

GP Beiras e Serra da Estrela 2019

DatumRitFinishKmType
12 apr1e rit Pinhel, POR155.6RR
13 apr2e rit Fundão, POR197.5RR
14 apr3e rit Covilhã, POR177.4RR
14 aprEindstand 530.5

Palmares

JaarWinnaarDatum
2019Avila Vanegas, Edwin-Alcibiades
14 apr 2019
2018Strakhov, Dmitry
15 apr 2018
2017del Pino Corrochano, Jesus
04 jun 2017
.
.
Statistieken
Statistieken zoals beschikbaar in de database, nog niet compleet
2018-2019 VeloStatistics | Twitter: @velostatistics | Mail: info@velostatistics.nl
1454999 wegresultaten | 25299 baanresultaten | 2063 veldresultaten | 2988 wedstrijden | 47412 coureurs