Spring naar inhoud

Antonio Gomez del Moral (15 nov. 1939 – 14 jul. 2021)

SPA – Cabra – 15 november 1939
† SPA – 14 juli 2021

JaarPloegLand
1959MalagaSpain  SPA
1960Licor 43Spain  SPA
1961FaemaBelgium BEL
1962FaemaSpain  SPA
1963Faema – FlandriaBelgium BEL
1964IgnisItaly ITA
1965KAS – KaskolSpain  SPA
1966KAS – KaskolSpain  SPA
1967KAS – KaskolSpain  SPA
1968KAS – KaskolSpain  SPA
1969KAS – KaskolSpain  SPA
1970KAS – KaskolSpain  SPA
1971KarpySpain  SPA
1972Karpy – LicorSpain  SPA
Ploegen Antonio Gomez del Moral
JaarZegesEreplaatsen
19565e G.P. Loja
6e Vuelta a Cabra
1957G.P. Fernan Nuñez
G.P. Puente Genil
G.P. Villanueva de Cordoba
G.P. Pozoblanco
2e G.P. Andalucia
5e Vuelta a Cabra
1958Circuito Colombino2e Chiclana
3e Cabra
3e G.P. Bicicleta Esbelta
3e Gernika
4e Zaratamo
6e Urduliz
30e Vuelta a Andalucia
19593e Antequera – Cabra – Antequera
19e Circuito Montanes de Torrelavega
22e Vuelta a Andalucia
32e Vuelta a Catalunya
36e Vuelta a Levante
1960Vuelta a Levante
– 1e in 3e rit
– 1e in 4e rit A
Vuelta a Espana
– 1e in 5e rit
Volta a Portugal
– 1e in 12e rit
Vuelta a Catalunya
– 1e in 1e rit A
– 1e in 2e rit
3e Volta a Portugal
4e Vuelta a Levante
5e Vuelta al Baztan
5e G.P. Villafranca
5e G.P. Pliego
6e Trofeo Masferrer
8e Vuelta a Catalunya
13e Subida a Arrate
23e Vuelta a Andalucia
35e Barcelona – Madrid
DNF Vuelta a Espana
– 3e in 2e rit
1961Vuelta a Andalucia
– 1e in 2e rit
Circuito de San Adrian
2e Vuelta a Andalucia
2e G.P. Vasco Navarro
4e Vuelta a Levante
5e Vuelta a Espana
6e Subida a Urkiola
7e Vuelta al Baztan
19e Subida a Arrate
1962Vuelta a Espana
– 1e in 9e rit
9e Dauphiné Libéré
11e Vuelta a Espana
1963Cordoba
Vuelta a Cabra
3e Trofeo Nicolas Casaus
6e Vuelta a la Rioja
7e Vuelta a Catalunya
8e Vuelta a Espana
9e G.P. Villafranca 1
10e Kampioenschap van Spanje
DNF Wereldkampioenschap
1964Vuelta a Levante
– 1e in Eindstand
Volta a Portugal
– 1e in 5e rit
Vuelta a Cabra
Vuelta a Catalunya
– 1e in 7e rit B
2e Trofeo Masferrer
4e Circuito de Getxo
5e Giro del Piemonte
5e Subida a La Reineta
6e Vuelta a los Puertos 2
6e Vuelta a Suiza
7e Subida al Naranco
9e Vuelta a Catalunya
13e Challenge Drink
20e Giro d’Italia
– 2e in 7e rit
– 2e in 13e rit
1965Kampioenschap van Spanje
Vuelta a Catalunya
– 1e in 6e rit B
– 1e in Eindstand
Bicicleta Eibarresa
– 1e in 3e rit
Vuelta a Mallorca
– 1e in Eindstand
Circuito San Martin
Trofeo Sanchez Huergo
Vuelta a la Reigada
G.P. Pinzales
Circuito de Guecho
2e G.P. San Lorenzo
2e Circuito N.S. Carmen
3e Subida al Naranco
4e Vuelta a los Valles Mineros
4e Ujo
4e Vuelta a la Rioja
5e Kampioenschap van Spanje – klim
5e Zumaia
6e Trofeo La Calzada
6e Carmin
7e Bicicleta Eibarresa
7e Escalada Montjuic
9e Vuelta a Espana
– 2e in 11e rit
9e Puente
10e G.P. Primavera
11e G.P. Zumaia
11e Wereldkampioenschap
27e Paris – Luxembourg
DNF Tour de France
1966Vuelta a Espana
– 1e in 9e rit
Trofeo Jaumendreu
Trofeo Juan Fina
G.P. Primavera
G.P. Getxo
G.P. Villafranca
Vuelta a la Rioja
– 1e in 3e rit
2e Challenge Drink
4e Trofeo Elola
5e G.P. Drink
6e Trofeo Assalit
6e Subia a La Reinata
6e Vuelta a Catalunya
6e Subida al Naranca
7e Trofeo Masferrer
7e Vuelta a Espana
8e Bicicleta Eibarresa
9e G.P. Billabona
10e G.P. Vizcaya
11e Dauphiné Libéré
11e Tour de France
– 2e in 17e rit
25e Vuelta a Levante
116e Milano – Sanremo
1967Giro d’Italia
– 1e in 2e rit
G.P. Primavera
Kampioenschap van Spanje – klim
G.P. San Lorenza
Vuelta a Catalunya
– 1e in 4e rit A
2e Trofeo Federacion Catalana
2e G.P. Vizcaya
2e G.P. Llodio
2e Vuelta a Catalunya
3e Trofeo Elola
5e Trofeo Juan Fina
7e Trofeo Jaumendreu
7e Setmana Catalana
7e G.P. San Salvador del Valle
8e Circuito de Pascuas
8e Bicicleta Eibarresa
9e Trofeo Torres Serdan
12e Vuelta a Levante
13e Giro d’Italia
19e Vuelta a Espana
19682e Kampioenschap van Spanje
6e G.P. Aspes
7e Vuelta a Espana
– 3e in 11e rit
7e Kampioenschap van Spanje – klim
8e Circuito de Pascuas
11e Tour de France
– 2e in 13e rit
11e Bicicleta Eibarresa
14e Vuelta a Suiza
19e Vuelta a Mallorca
25e Vuelta a Levante
1969Vuelta a Espana
– 1e rit A 3
Vuelta a Andalucia
– 1e in 6e rit
– 1e in Eindstand
G.P. Onil
– 1e in 1e rit
– 1e in 2e rit
– 1e in Eindstand
Valles Mineros
– 1e in 2e rit B
2e G.P. Primavera
2e Trofeo Masferrer
3e G.P. Victoria
3e Balmaseda
4e Memorial Uriona
5e Kampioenschap van Spanje
7e Vuelta a los Valles Mineros
10e G.P. Navarra
16e Vuelta al Pais Vasco
21e Setmana Catalana
36e Vuelta a Suzia
37e Paris – Nice
37e Milano – Sanremo
DNF Vuelta a Espana
DNF Tour de France
1970G.P. Navarra2e Circuito de Pascuas
2e G.P. Caboalles
2e G.P. Llodio
3e Trofeo Andres Oliver
4e Trofeo Iberduero
6e Vuelta al Pais Vasco
8e G.P. Primavera
8e Vuelta a Aragon
10e Vuelta a Mallorca
11e Setmana Catalana
16e Vuelta a los Valles Mineros
18e Vuelta a la Rioja
23e Vuelta a Espana
30e Vuelta a Andalucia
32e Vuelta a Levante
34e Vuelta a Catalunya
1971Vuelta a Asturias
– 1e in proloog 4
2e Vuelta a Asturias
3e Vuelta a Aragon
4e Trofeo Munecas Famosa
5e G.P. Oro
6e Kampioenschap van Spanje
7e Txurdinaga
7e Kampioenschap van Spanje – klim
7e Vuelta a Menorca
14e Vuelta a Mallorca
17e Vuelta a Cantabria
21e Vuelta a Espana
– 3e in 15e rit
– 3e in 16e rit
30e Vuelta a Levante
34e Setmana Catalana
19724e G.P. Primavera
4e Zaragoza
8e Vuelta a los Puertos
10e Vuelta a Segovia
10e Vuelta a la Rioja
16e Vuelta a Cantabria
23e Vuelta a Mallorca
25e Vuelta a Asturias
30e Vuelta a Espana
– 2e in 17e rit A
– 3e in 4e rit
30e Vuelta a los Valles Mineros
38e Setmana Catalana
40e Vuelta a Levante
44e Vuelta a Catalunya
Palmares Antonio Gomez del Moral
Bronnen & opmerkingen
  1. ex-aequo
  2. ex-aequo
  3. ex-aequo met Luis Ocana
  4. na diskwalificatie van José Antonio Gonzalez Linares
Gepubliceerd inObituarium

Wees de eerste om te reageren

Geef een reactie