Spring naar inhoud

Categorie: Obituarium

Pedro Manuel Silva Rodrigues (29 nov. 1966 – 31 jul. 2021)

POR – Montagua– 29 november 1966
† POR – 31 juli 2021

JaarPloegLand
1987Sangalhos – Recer Portugal POR
1988Lousa – Vibor Portugal POR
1989Louletano – Vale do Lobo Portugal POR
1990Boavista – Recer Portugal POR
1991Boavista – Recer Portugal POR
1992Sicasal – Arcal Portugal POR
1993Sicasal – Arcal Portugal POR
1994Sicasal – Arcal Portugal POR
1995Sicasal – Arcal Portugal POR
1996Maia – Jumbo – CIN Portugal POR
1997LA Aluminios – Pecol – Alveira Portugal POR
1998Recer – Boavista Portugal POR
Ploegen Pedro Manuel Silva Rodrigues
JaarZegesEreplaatsen
1987Memorial Dinis Silva
G.P. Altis
1988Memorial Agostinho
– 1e in 3e rit
G.P. Juntas de Freguesia de Setubal
– 1e in 4e rit
Semaine Algatvienne
– 1e in 9e rit
G.P. Aveiro – Vilar Formoso
– 1e in 1e rit
2e G.P. Juntas de Freguesia de Setubal
1989G.P. Lisboa
– 1e in 5e rit
G.P. Costa Azul
– 1e in 1e rit
Volta ao Portugal
– 1e in 8e rit
Classica dos Beiras
– 1e in 8e rit
1990G.P. Tensai
– 1e in 1e rit
– 1e in Eindstand
G.P. Correio da Manha
– 1e in 3e rit
– 1e in 4e rit
– 1e in Eindstand
G.P. Lisboa
– 1e in 6e rit
Regua – Masotinhos
– 1e in 3e rit
G.P. Costa Azul
– 1e in proloog
G.P. Jornal de Noticias
– 1e in 6e rit
Volta ao Portugal
– 1e in 14e rit
1991Volta ao Portugal
– 1e in 14e rit
G.P. Torres Vedras
– 1e in 1e rit
– 1e in Eindtand
Malveira
Volta do Futuro
– 1e in 2e rit
– 1e in 8e rit
– 1e in 9e rit
G.P. do Minho
– 1e in 5e rit
1992 Volta ao Portugal
– 1e in 14e rit
Vuelta a Castilla y Leon
– 1e in 4e rit
G.P. Lisboa
– 1e in proloog
– 1e in 2e rit
G.P. Correio da Manha
G.P. Almoçageme
– 1e in 2e rit
Volta Vila a Real
– 1e in 1e rit
G.P. Jornal de Noticias
– 1e in 1e rit
– 1e in 2e rit
– 1e in 3e rit
G.P. do Minho
– 1e in 5e rit
– 1e in 8e rit
Alenquer
Alfeizerao
2e G.P. Almoçageme
2e G.P. Lisboa
3e G.P. do Minho
1993Volta ao Portugal
– 1e in 4e rit
– 1e in 12e rit
– 1e in 14e rit
G.P. Lisboa
– 1e in 2e rit
G.P. Correio da Manha
– 1e in proloog
Volta ao Alentejo
– 1e in 3e rit
– 1e in 4e rit
G.P. O’Jogo
– 1e in 1e rit
– 1e in 4e rit
– 1e in 5e rit
– 1e in 6e rit
G.P. Laticoop
– 1e in 4e rit
2e Kampioenschap van Portugal
1994Trofeo Radio Algarve
Volta ao Portugal
– 1e in 5e rit
– 1e in 8e rit
– 1e in 12e rit
– 1e in 14e rit
Guimaraes – Pontevedra – Santiago
– 1e in 1e rit
Malveira
4e Kampioenschap van Portugal
110e Vuelta a Espana
1995G.P. Correio da Manha
– 1e in 1e rit
– 1e in 2e rit
– 1e in 4e rit
– 1e in Eindstand
G.P. Costa Azul
– 1e in 4e rit
Volta ao Alentejo
– 1e in 3e rit
– 1e in 5e rit
Rapport Toer
– 1e in 2e rit
2e Arriba
5e Etoile de Besseges
1996G.P. Amtrès
– 1e in 4e rit
2e Porto – Lisboa
19972e Kampioenschap van Portugal
1998Vuelta a Asturias
– 1e in 3e rit
Palmares Pedro Manuel Silva Rodrigues
Laat een reactie achter

Winfried Gottschalk (19 mei 1944 – 19 jun. 2021)

DUI – Köln – 19 mei 1944
† DUI – 19 juni 2021

JaarPloegLand
1967Ruberg – CampagnoloGermany DUI
1968Batavus – Continental – AlcinaGermany DUI
Ploegen Winfried Gottschalk
JaarZegesEreplaatsen
19672e Kampioenschap van Duitsland veldrijden
4e Tour du Nord – Ouest de la Suisse
19682e Kampioenschap van Duitsland veldrijden
5e 4 Cantons Suisses
16e Rund um den Henniger Turm
DNF Tour de France
Palmares Winfried Gottschalk
Laat een reactie achter

Marcel Queheille (16 mrt. 1930 – 17 jul. 2021)

FRA – Sanguis – 16 maart 1930
† FRA – 17 juli 2021

JaarPloegLand
1957Mercier – BP – HutchinsonFrance FRA
1958Mercier – BP – HutchinsonFrance FRA
1959Mercier – BP – HutchinsonFrance FRA
1960Mercier – BP – HutchinsonFrance FRA
1961KAS – Royal – AsportFrance FRA
1962Helyett – Saint – RaphaëlFrance FRA
1963Ega – PinturasSpain  SPA
Ploegen Marcel Queheille
JaarZegesEreplaatsen
19562e Route de France
3e Tour de Dordogne
1957Felletin
Grand-Bourg
2e Circuit d’Aquitaine
2e Trois Jours de Valence – d’Agen
5e Tour d’Arriege
30e Tour de France
– 2e in 16e rit
1958Villefranche de Rouergue
Bessereix
8e Vuelta a la Rioja
100e Paris – Tours
1959G.P. de la Trinité
Tour de France
– 1e in 9e rit
Critérium du Dauphiné
– 1e in 3e rit
2e Tour de l’Aude
4e Polymultipliée
26e Tour de France
19602e G.P. du Midi Libre
2e Polymultipliée
50e Tour de France
1961Mende4e Tour de l’Aude
5e Tour du Var
5e Circuit d’Aquitaine
12e Kampioenschap van Frankrijk
21e Tour de France
– 3e in 17e rit
26e Vuelta a Espana
– 3e in 1e rit
96e Paris – Tours
1962G.P. de la Saint – Jean
Circuit d’Aquitaine
– 1e in 4e rit
4e G.P. Vercors
32e Kampioenschap van Frankrijk
19634e G.P. de La Couronne
Palmares Marcel Queheille
Laat een reactie achter

Antonio Gomez del Moral (15 nov. 1939 – 14 jul. 2021)

SPA – Cabra – 15 november 1939
† SPA – 14 juli 2021

JaarPloegLand
1959MalagaSpain  SPA
1960Licor 43Spain  SPA
1961FaemaBelgium BEL
1962FaemaSpain  SPA
1963Faema – FlandriaBelgium BEL
1964IgnisItaly ITA
1965KAS – KaskolSpain  SPA
1966KAS – KaskolSpain  SPA
1967KAS – KaskolSpain  SPA
1968KAS – KaskolSpain  SPA
1969KAS – KaskolSpain  SPA
1970KAS – KaskolSpain  SPA
1971KarpySpain  SPA
1972Karpy – LicorSpain  SPA
Ploegen Antonio Gomez del Moral
JaarZegesEreplaatsen
19565e G.P. Loja
6e Vuelta a Cabra
1957G.P. Fernan Nuñez
G.P. Puente Genil
G.P. Villanueva de Cordoba
G.P. Pozoblanco
2e G.P. Andalucia
5e Vuelta a Cabra
1958Circuito Colombino2e Chiclana
3e Cabra
3e G.P. Bicicleta Esbelta
3e Gernika
4e Zaratamo
6e Urduliz
30e Vuelta a Andalucia
19593e Antequera – Cabra – Antequera
19e Circuito Montanes de Torrelavega
22e Vuelta a Andalucia
32e Vuelta a Catalunya
36e Vuelta a Levante
1960Vuelta a Levante
– 1e in 3e rit
– 1e in 4e rit A
Vuelta a Espana
– 1e in 5e rit
Volta a Portugal
– 1e in 12e rit
Vuelta a Catalunya
– 1e in 1e rit A
– 1e in 2e rit
3e Volta a Portugal
4e Vuelta a Levante
5e Vuelta al Baztan
5e G.P. Villafranca
5e G.P. Pliego
6e Trofeo Masferrer
8e Vuelta a Catalunya
13e Subida a Arrate
23e Vuelta a Andalucia
35e Barcelona – Madrid
DNF Vuelta a Espana
– 3e in 2e rit
1961Vuelta a Andalucia
– 1e in 2e rit
Circuito de San Adrian
2e Vuelta a Andalucia
2e G.P. Vasco Navarro
4e Vuelta a Levante
5e Vuelta a Espana
6e Subida a Urkiola
7e Vuelta al Baztan
19e Subida a Arrate
1962Vuelta a Espana
– 1e in 9e rit
9e Dauphiné Libéré
11e Vuelta a Espana
1963Cordoba
Vuelta a Cabra
3e Trofeo Nicolas Casaus
6e Vuelta a la Rioja
7e Vuelta a Catalunya
8e Vuelta a Espana
9e G.P. Villafranca 1
10e Kampioenschap van Spanje
DNF Wereldkampioenschap
1964Vuelta a Levante
– 1e in Eindstand
Volta a Portugal
– 1e in 5e rit
Vuelta a Cabra
Vuelta a Catalunya
– 1e in 7e rit B
2e Trofeo Masferrer
4e Circuito de Getxo
5e Giro del Piemonte
5e Subida a La Reineta
6e Vuelta a los Puertos 2
6e Vuelta a Suiza
7e Subida al Naranco
9e Vuelta a Catalunya
13e Challenge Drink
20e Giro d’Italia
– 2e in 7e rit
– 2e in 13e rit
1965Kampioenschap van Spanje
Vuelta a Catalunya
– 1e in 6e rit B
– 1e in Eindstand
Bicicleta Eibarresa
– 1e in 3e rit
Vuelta a Mallorca
– 1e in Eindstand
Circuito San Martin
Trofeo Sanchez Huergo
Vuelta a la Reigada
G.P. Pinzales
Circuito de Guecho
2e G.P. San Lorenzo
2e Circuito N.S. Carmen
3e Subida al Naranco
4e Vuelta a los Valles Mineros
4e Ujo
4e Vuelta a la Rioja
5e Kampioenschap van Spanje – klim
5e Zumaia
6e Trofeo La Calzada
6e Carmin
7e Bicicleta Eibarresa
7e Escalada Montjuic
9e Vuelta a Espana
– 2e in 11e rit
9e Puente
10e G.P. Primavera
11e G.P. Zumaia
11e Wereldkampioenschap
27e Paris – Luxembourg
DNF Tour de France
1966Vuelta a Espana
– 1e in 9e rit
Trofeo Jaumendreu
Trofeo Juan Fina
G.P. Primavera
G.P. Getxo
G.P. Villafranca
Vuelta a la Rioja
– 1e in 3e rit
2e Challenge Drink
4e Trofeo Elola
5e G.P. Drink
6e Trofeo Assalit
6e Subia a La Reinata
6e Vuelta a Catalunya
6e Subida al Naranca
7e Trofeo Masferrer
7e Vuelta a Espana
8e Bicicleta Eibarresa
9e G.P. Billabona
10e G.P. Vizcaya
11e Dauphiné Libéré
11e Tour de France
– 2e in 17e rit
25e Vuelta a Levante
116e Milano – Sanremo
1967Giro d’Italia
– 1e in 2e rit
G.P. Primavera
Kampioenschap van Spanje – klim
G.P. San Lorenza
Vuelta a Catalunya
– 1e in 4e rit A
2e Trofeo Federacion Catalana
2e G.P. Vizcaya
2e G.P. Llodio
2e Vuelta a Catalunya
3e Trofeo Elola
5e Trofeo Juan Fina
7e Trofeo Jaumendreu
7e Setmana Catalana
7e G.P. San Salvador del Valle
8e Circuito de Pascuas
8e Bicicleta Eibarresa
9e Trofeo Torres Serdan
12e Vuelta a Levante
13e Giro d’Italia
19e Vuelta a Espana
19682e Kampioenschap van Spanje
6e G.P. Aspes
7e Vuelta a Espana
– 3e in 11e rit
7e Kampioenschap van Spanje – klim
8e Circuito de Pascuas
11e Tour de France
– 2e in 13e rit
11e Bicicleta Eibarresa
14e Vuelta a Suiza
19e Vuelta a Mallorca
25e Vuelta a Levante
1969Vuelta a Espana
– 1e rit A 3
Vuelta a Andalucia
– 1e in 6e rit
– 1e in Eindstand
G.P. Onil
– 1e in 1e rit
– 1e in 2e rit
– 1e in Eindstand
Valles Mineros
– 1e in 2e rit B
2e G.P. Primavera
2e Trofeo Masferrer
3e G.P. Victoria
3e Balmaseda
4e Memorial Uriona
5e Kampioenschap van Spanje
7e Vuelta a los Valles Mineros
10e G.P. Navarra
16e Vuelta al Pais Vasco
21e Setmana Catalana
36e Vuelta a Suzia
37e Paris – Nice
37e Milano – Sanremo
DNF Vuelta a Espana
DNF Tour de France
1970G.P. Navarra2e Circuito de Pascuas
2e G.P. Caboalles
2e G.P. Llodio
3e Trofeo Andres Oliver
4e Trofeo Iberduero
6e Vuelta al Pais Vasco
8e G.P. Primavera
8e Vuelta a Aragon
10e Vuelta a Mallorca
11e Setmana Catalana
16e Vuelta a los Valles Mineros
18e Vuelta a la Rioja
23e Vuelta a Espana
30e Vuelta a Andalucia
32e Vuelta a Levante
34e Vuelta a Catalunya
1971Vuelta a Asturias
– 1e in proloog 4
2e Vuelta a Asturias
3e Vuelta a Aragon
4e Trofeo Munecas Famosa
5e G.P. Oro
6e Kampioenschap van Spanje
7e Txurdinaga
7e Kampioenschap van Spanje – klim
7e Vuelta a Menorca
14e Vuelta a Mallorca
17e Vuelta a Cantabria
21e Vuelta a Espana
– 3e in 15e rit
– 3e in 16e rit
30e Vuelta a Levante
34e Setmana Catalana
19724e G.P. Primavera
4e Zaragoza
8e Vuelta a los Puertos
10e Vuelta a Segovia
10e Vuelta a la Rioja
16e Vuelta a Cantabria
23e Vuelta a Mallorca
25e Vuelta a Asturias
30e Vuelta a Espana
– 2e in 17e rit A
– 3e in 4e rit
30e Vuelta a los Valles Mineros
38e Setmana Catalana
40e Vuelta a Levante
44e Vuelta a Catalunya
Palmares Antonio Gomez del Moral
Bronnen & opmerkingen
  1. ex-aequo
  2. ex-aequo
  3. ex-aequo met Luis Ocana
  4. na diskwalificatie van José Antonio Gonzalez Linares
Laat een reactie achter

Bernard Vanderlinde (14 jun. 1946 – 20 jun. 2021)

FRA – Amsterdam (NL) – 14 juni 1946
† FRA – 20 juni 2021

JaarPloegLand
1968Peugeot – BP – MichelinFrance FRA
1969Peugeot – BP – MichelinFrance FRA
1970Peugeot – BP – MichelinFrance FRA
1971BICFrance FRA
Ploegen Bernard Vanderlinde
JaarZegesEreplaatsen
1966Paris – Blancafort
1967Paris – Rouen49e Wereldkampioenschap 1
19682e Maubeuge
7e Beaulac – Bernos
7e Felletin
9e G.P. d’Isbergues
9e G.P. d’Orchies
17e Criterium National
20e Milano – Sanremo
23e Omloop van het Houtland
35e G.P. de Fourmies
46e Ronde van België
80e Paris – Tours
19692e Missilac
3e Hyères
3e Pluvigner
4e Hoeilaart – Diest – Hoeilaart
10e Omloop van Zuid-West Vlaanderen
24e Kampioenschap van Frankrijk
29e Criterium National
35e Tour du Nord
43e Quatre Jours de Dunkerque
77e Dauphiné Libéré
1970
197120e G.P. Cerami
33e Elfstedenronde
48e Boucles de la Seine
50e Ronde van Vlaanderen
Palmares Bernard Vanderlinde

Bronnen & opmerkingen
  1. Amateurs
Laat een reactie achter

Alfons Hermans (4 apr. 1937 – 17 jun. 2021)

BEL – St. Lenaerts – 4 april 1937
† BEL – 17 juni 2021

JaarPloegLand
1958Libertas – Dr. MannBelgium BEL
1959Libertas – Dr. MannBelgium BEL
1960Dr. Mann – Dossche SportBelgium BEL
1961Dr. MannBelgium BEL
1962Dr. Mann – LaboBelgium BEL
1963Dr. Mann – LaboBelgium BEL
1964Labo – Dr. MannBelgium BEL
1965Lamot – LibertasBelgium BEL
1966LibertasBelgium BEL
1967Goldor – GerkaBelgium BEL
Ploegen Alfons Hermans
JaarZegesEreplaatsen
19565e Wereldkampioenschap 1
1957
19583e Course la Paix
– 2e in 2e rit
195960e Dauphiné Libéré
19604e Driedaagse van Antwerpen
5e Flèche Wallonne
10e Ronde van Vlaanderen
11e Gent – Wevelgem
15e Nokere Koerse
19e Quatre Jours de Dunkerque
23e Paris – Roubaix
1961Antwerpse Havenpijl5e Druivenkoers
9e Liège – Bastogne – Liège
16e G.P. des Nations
19e Nokere Koerse
19e Scheldeprijs
58e Paris – Bruxelles
1962Ronde van Haspengouw8e Deutschland Tour
13e Omloop Het Volk
21e Harelbeke – Antwerpen – Harelbeke
32e Paris – Roubaix
38e Scheldeprijs
47e Ronde van Limburg
60e Gent – Wevelgem
1963Omloop der Grensstreek7e Scheldeprijs
13e Liège – Bastogne – Liège
17e Brabantse Pijl
20e Ronde van Limburg
20e Harelbeke – Antwerpen – Harelbeke
24e Qautre Jours de Dunkerque
45e Paris – Roubaix
19642e Elfstedenronde
4e Brabantse Pijl
7e Liège – Bastogne – Liège
10e G.P. Pino Cerami
10e Scheldeprijs
12e Rund um den Henninger Turm
20e Harelbeke – Antwepen – Harelbeke
20e Druivenkoers
21e Gent – Wevelgem
27e Omloop Het Volk
36e Ronde van Limburg
1965Dwars door België7e G.P. Jef Scherens
8e Paris – Roubaix
13e Rund um den Henniger Turm
14e Paris – Bruxelles
17e Liège – Bastogne – Liège
18e G.P. Pino Cerami
22e Harelbeke – Antwerpen – Harelbeke
22e Flèche Wallonne
27e Scheldeprijs
19667e Harelbeke – Antwerpen – Harelbeke
27e Scheldeprijs
38e Ronde van Limburg
45e Gent – Wevelgem
DNF Vuelta a España
– 9e in 1e rit A
1967
Palmares Alfons Hermans
Bronnen & opmerkingen
  1. Amateurs
Laat een reactie achter

Anatoly Chukanov (10 mei 1951 – 12 jun. 2021)

URS – 10 mei 1951 1
† UKR – 12 juni 2021

JaarZegesEreplaatsen
1976Olympische Spelen ploegentijdrit 2
Kampioenschap van USSR tijdrijden
Kampioenschap van USSR ploegentijdrit 3
1977Wereldkampioenschap ploegentijdrit 4
1979G.P. de l’Humanité
– 1e in 1e rit
2e G.P. de l’Humanité
Erelijst Anatoly Chukanov
Bronnen & opmerkingen
  1. Sommige bronnen geven 10 mei 1954 maar de Russische website van MFSO Spartak geeft in haar eregalerij 10 mei 1951
  2. Anatoly Chukanov, Valery Andreyevich Chaplygin, Vladimir Kaminski & Aavo Pikkuus
  3. Anatoly Chukanov, Valery Andreyevich Chaplygin, Vladimir Kaminski & Aavo Pikkuus
  4. Anatoly Chukanov, Valery Andreyevich Chaplygin, Vladimir Kaminski & Aavo Pikkuus
Laat een reactie achter

Frank Kowatschitsch (3 mei 1974 – 4 mei 2021)

DUI – 3 mei 1974
† DUI – 4 mei 2021

Embed from Getty Images
JaarZegesEreplaatsen
199615e Zesdaagse van Stuttgart (+ Walzer)
19979e Zesdaagse van Leipzig (+ Messerschmidt)
14e Zesdaagse van Stuttgart (+ P. Pieters)
19989e Zesdaagse van Leipzig (+ Walzer)
12e Zesdaagse van Munchen (+ Weispfennig)
15e Zesdaagse van Stuttgart (+ Messerschmidt)
199910e Zesdaagse van Stuttgart (+ Vonhof)
10e Zesdaagse van Dortmund (+ Weispfennig)
11e Zesdaagse van Munchen (+ Lehmann)
16e Zesdaagse van Berlijn (+ Furrer)
2000Presidential Tour of Turkey
– 1e in 4e rit
11e Zesdaagse van Stuttgart (+ Vonhof)
11e Zesdaagse van Zurich (+ Sassone)
13e Zesdaagse van Dortmund (+ Schaffrath)
15e Zesdaagse van Munchen (+ Schaffrath)
16e Zesdaagse van Berlijn (+ Liehner)
20019e Zesdaagse van Stuttgart (+ L. Teutenberg)
11e Zesdaagse van Zurich (+ Stocher)
12e Zesdaagse van Dortmund (+ Liska)
13e Zesdaagse van Munchen (+ Weispfennig)
2002Presidential Tour of Turkey
– 1e in 2e rit

Kampioenschap van Duitsland koppelkoers (+ L. Teutenberg)
17e Presidential Tour of Turkey
– 2e in 4e rit

10e Zesdaagse van Dortmund (+ L. Teutenberg)
12e Zesdaagse van Stuttgart (+ Lademann)
12e Zesdaagse van Munchen (+ L. Teutenberg)
15e Zesdaagse van Berlijn (+ Liehner)
2003Presidential Tour of Turkey
– 1e in 2e rit
9e Zesdaagse van Bremen (+ L. Teutenberg)
9e Zesdaagse van Stuttgart (+ L. Teutenberg)
10e Zesdaagse van Berlijn (+ L. Teutenberg)
2004Kampioenschap van Duitsland koppelkoers (+ Dörich)4e Zesdaagse van Stuttgart (+ L. Teutenberg & S. Teutenberg)
10e Zesdaagse van Bremen (+ Weispfennig)
13e Zesdaagse van Dortmund (+ Dörich)
20057e Zesdaagse van Stuttgart (+ L. Teutenberg & Lademann)
9e Zesdaagse van Bremen (+ Dörich)
11e Zesdaagse van Dortmund (+ Dörich)
12e Zesdaagse van Berlijn (+ Dörich)
12e Zesdaagse van Munchen (+ Dörich)
20068e Zesdaagse van Dortmund (+ L. Teutenberg)
11e Zesdaagse van Bremen (+ Dörich)
12e Zesdaagse van Stuttgart (+ L. Teutenberg & S. Teutenberg)
12e Zesdaagse van Munchen (+ Dörich)
13e Zesdaagse van Berlijn (+ Dörich)
200712e Zesdaagse van Stuttgart (+ Weispfennig & L. Teutenberg)
Palmares Frank Kowatschitsch
Laat een reactie achter

Oscar Cavagnis (12 dec. 1974 – 19 mei 2021)

ITA – Bergamo – 12 december 1974
† ITA – 19 mei 2021

JaarPloegLand
1998Cantina Tollo – Alexia AlluminioItaly ITA
1999Cantina Tollo – Alexia AlluminioItaly ITA
2000 Alexia AlluminioItaly ITA
2001SaecoItaly ITA
2002Landbouwkrediet – ColnagoBelgium BEL
Ploegen Oscar Cavagnis
JaarZegesEreplaatsen
1998Course de la Paix
– 1e in 5e rit
– 1e in 9e rit A
14e Course de la Paix
27e Tour de Pologne
49e Giro del Lazio
69e Trofeo Laigueglia
75e Giro del Trentino
19999e Rund um Köln
16e Memorial Cecchi Gori
20e Rund um den Henninger Turm
20e Giro di Siracusa
32e Paris – Nice
40e Amstel Gold Race
77e Quatre Jours de Dunkerque
78e Vuelta al Pais Vasco
94e Volta a Portugal
– 2e in 14e rit
2000Settimana Ciclistica Internazionale
– 1e in 1er rit
2e Giro di Campania
3e Route Adélie de Vitré
5e Classic Haribo
5e G.P. Chiasso
10e G.P. Citanova Marche
16e Etoile de Besseges
– 3e in 2e rit
20e Settimana Ciclistica Internazionale
25e First Union USPRO Championships
42e Giro del Lazio
68e Tour de Pologne
70e Giro del Veneto
200127e Gent – Wevelgem
28e G.P. Pino Cerami
107e Vuelta a Burgos
119e Paris – Nice
20022e Trofej Porec III
5e G.P. de Genève
6e Trofeo dell’Etna
8e G.P. d’Ouverture – La Marseillaise
19e Strausee Rundfahrt
35e Kuurne – Brussel – Kuurne
51e Etoile de Bessèges
53e Tour de Romandie
68e Trofeo Pantalica
120e Giro d’Italia
155e Milano – Torino
Palmares Oscar Cavagnis
Laat een reactie achter