Spring naar inhoud

Grote Ronden

#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
11Eddy MerckxBEL19681974551
10Bernard HinaultFRA19781985352
8Jacques AnquetilFRA19571964251
7Chris FroomeGBR20112018142
7Alberto Contador VelascoSPA20072015223
5Felice GimondiITA19651976311
4Vincenzo NibaliITA20102016211
Meeste zeges – In alle drie gewonnen
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
11Eddy MerckxBEL19681974551
10Bernard HinaultFRA19781985352
8Jacques AnquetilFRA19571964251
7Chris FroomeGBR20112018142
7Alberto Contador VelascoSPA20072015223
7Miguel Indurain LarrayaSPA19911995250
7Fausto CoppiITA19401953520
5Felice GimondiITA19651976311
5Gino BartaliITA19361948320
5Alfredo BindaITA19251933500
Meeste zeges
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
13Jacques AnquetilFRA19571967661
12Bernard HinaultFRA19781986372
12Felice GimondiITA19651976921
12Eddy MerckxBEL19681975561
11Vincenzo NibaliITA20102019623
11Chris FroomeGBR20112018164
9Alejandro Valverde BelmonteSPA20032019117
9Miguel Indurain LarrayaSPA19911995351
7Alberto Contador VelascoSPA20072015223
6Nairo Alexander Quintana RojasCOL20132017231
6Carlos Sastre CandilSPA20052009123
6Tony RomingerZWI19921996114
6Laurent FignonFRA19831989231
5Joaquin Pascual Rodriguez OliverSPA20102015113
5Cadel EvansAUS20072013131
4Primoz RoglicSLO20192020112
4Denis MenchovRUS20052009112
4José Manuel FuenteSPA19721974112
3Richard Antonio Carapaz MontenegroECU20192021111
3Herman VanspringelBEL19681971111
Meeste podiumplaatsen in grote ronden – In alle drie podium
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
13Jacques AnquetilFRA19571967661
12Bernard HinaultFRA19781986372
12Felice GimondiITA19651976921
12Eddy MerckxBEL19681975561
11Vincenzo NibaliITA20102019623
11Chris FroomeGBR20112018164
10Raymond PoulidorFRA19621976082
10Gino BartaliITA19361950730
9Alejandro Valverde BelmonteSPA20032019117
9Miguel Indurain LarrayaSPA19911995351
9Fausto CoppiITA19401955720
Meeste podiumplaatsen
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
64Eddy MerckxBEL1967197524346
57Mario CipolliniITA1989200342123
52Mark CavendishGBR2008202115343
48Alessandro PetacchiITA2000201122620
41Bernard HinaultFRA197819866287
37Rik Van LooyBEL1958196912718
35Freddy MaertensBEL1976198171513
27Francesco MoserITA197319862322
27Marino BassoITA196619771566
26Guido BontempiITA198119931664
26Miguel PobletSPA195519612033
25Laurent JalabertFRA199220013418
25Rik Van SteenbergenBEL194919571546
24Roger De VlaeminckBEL197019842211
23Jacques AnquetilFRA195719646161
22André GreipelDUI200820177114
22Jean-Paul van PoppelNED19861994499
21Tony RomingerZWI198819965313
21Gerben KarstensNED196519761614
19Marcel KittelDUI201120174141
18Peter SaganSVK201120212124
18Rudi AltigDUI19621969486
18Nino DefilippisITA19521964972
17Alejandro Valverde BelmonteSPA200320191412
17Djamolidine AbduzhaparovUZB19911996197
16Fiorenzo MagniITA19481955673
15Gianni BugnoITA19881998942
15Rik Van LindenBEL19721978942
15Felice GimondiITA19651976771
14Chris FroomeGBR20112018275
14Joaquin Pascual Rodriguez OliverSPA20032015239
14Alex ZülleZWI19932000329
14Marcel WustDUI199520001112
14José Manuel FuenteSPA19711974923
13Laurent FignonFRA19831992292
13Eddy PlanckaertBEL198119891210
13Dietrich ThurauDUI19761979265
13Walter GodefrootBEL196719751102
13Guido ReybrouckBEL19651970364
13Pierino BaffiITA19551963454
13Hugo KobletZWI19501956751
12Vincenzo NibaliITA20102019561
12John DegenkolbDUI201220181110
12Nicola MinaliITA19941998237
12Julio JimenezSPA19641968453
11Caleb EwanAUS20152021551
11Primoz RoglicSLO20162020335
11Philippe GilbertBEL20092019317
11Daniele BennatiITA20072012326
11Gilberto SimoniITA20002007812
11Jan SvoradaSVK19942001533
11Jeroen BlijlevensNED19951999245
11Lucien Van ImpeBEL19721983191
11Miguel Maria LasaSPA19701981326
11Federico Martin BahamontesSPA19571964173
10David MillarGBR20002012145
10Jan UllrichDUI19962006172
10Edouard SelsBEL19641969172
10Jean StablinskiFRA19571967253
10Guido CarlesiITA19581965721
9Elia VivianiITA20152019513
9Tom DumoulinNED20152018432
9Dimitri KonyshevRUS19902000441
8Simon YatesGBR20162021422
8Sam BennettIRL20182020323
8Matteo TrentinITA20132019134
8Nairo Alexander Quintana RojasCOL20132019332
8Michael MatthewsAUS20132017233
8Denis MenchovRUS20042012215
8Paolo BettiniITA20002008215
8Fabio BaldatoITA19932003422
8Luis Alberto Herrera HerreraCOL19841992332
8Thierry MarieFRA19861992161
8Marino Lejarreta ArrizabalagaSPA19821991215
8Jean-François BernardFRA19861990431
7Aitor Gonzalez JimenezSPA20022004313
7Erik BreukinkNED19871992241
7Ercole GualazziniITA19691977421
7Bernardo Ruiz NavarreteSPA19481955124
6Thibaut PinotFRA20122019132
6Fabio AruITA20142017312
6Tyler FarrarUSA20092011213
6Laudelino Cubino GonzalezSPA19871995213
6Massimo GhirottoITA19881994321
6Charly MottetFRA19861991132
6Michel PollentierBEL19741984132
6Giovanni BattaglinITA19751981411
6Rino BenedettiITA19521962411
5Daniel MartinIRL20112021122
5Pablo Lastras GarciaSPA20012011113
5Sergei OutschakovUKR19931999212
5Jesper SkibbyDEN19891995113
5Robert MillarGBR19831989131
5Vicente Lopez CarrilSPA19711976131
4Matej MohoricSLO20172021121
4Thomas De GendtBEL20122019121
4Rohan DennisAUS20152018112
4Simon GerransAUS20082013121
4Oliverio Rincon QuintanaCOL19931996112
4Seamus ElliottIRL19601963112
3Jon Izagirre InsaustiSPA20122020111
3Juan Manuel Garate CepaSPA20012009111
3David ZabriskieUSA20042005111
3Tyler HamiltonUSA20022004111
Meeste ritzeges – In alle drie gewonnen
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
64Eddy MerckxBEL1967197524346
57Mario CipolliniITA1989200342123
52Mark CavendishGBR2008202115343
48Alessandro PetacchiITA2000201122620
43Alfredo BindaITA192519334120
41Bernard HinaultFRA197819866287
39Delio Rodríguez BarrosSPA194119470039
39Learco GuerraITA193019373180
37Rik Van LooyBEL1958196912718
35Freddy MaertensBEL1976198171513
Meeste ritzeges
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
204Eddy MerckxBEL196819757811110
125Bernard HinaultFRA19781986307414
110Jacques AnquetilFRA19571967425216
92Miguel Indurain LarrayaSPA1985199529574
82Chris FroomeGBR2011201835920
71Francesco MoserITA197519855366
64Alex ZülleZWI1992200011348
60Alberto Contador VelascoSPA20072015231126
57Vincenzo NibaliITA20102016181920
46Felice GimondiITA1965197623194
41Primoz RoglicSLO2019202051125
37Freddy MaertensBEL197619775920
36Laurent JalabertFRA199520008424
19Bradley WigginsGBR201020121144
17Rik Van LooyBEL195819651214
15Cadel EvansAUS20022014681
11Rik Van SteenbergenBEL19511957821
10Fabio AruITA20152017127
10Raphael GéminianiFRA19551958343
9Bradley McGeeAUS20032005124
8David MillarGBR20002011233
7Rohan DennisAUS20152018412
7Mark CavendishGBR20092016412
Meeste leiderstruien – In alle drie gedragen
#CoureurNatEersteLaatsteGiroTourVuelta
204Eddy MerckxBEL196819757811110
125Bernard HinaultFRA19781986307414
110Jacques AnquetilFRA19571967425216
92Miguel Indurain LarrayaSPA1985199529574
82Chris FroomeGBR2011201835920
73Gino BartaliITA1936194950230
71Francesco MoserITA197519855366
64Alex ZülleZWI1992200011348
60Alberto Contador VelascoSPA20072015231126
59Alfredo BindaITA192519335900
57Vincenzo NibaliITA20102016181920
53Tony RomingerZWI1992199521032
50Fausto CoppiITA1940195431190
Meeste leiderstruien
JaarCoureurNatGiroTourVuelta
2019Thomas De GendtBEL516056
2017Adam HansenAUS9311395
2016Alejandro ValverdeSPA3612
2016Adam HansenAUS68100110
2015Sylvain ChavanelFRA365447
2015Adam HansenAUS7711455
2014Adam HansenAUS736454
2013Adam HansenAUS727260
2012Adam HansenAUS9481123
2011Sebastian LangDUI5611377
2010Carlos SastreSPA8208
2009Julian DeanNZL136121132
2008Marzio BruseghinITA32710
2008Erik ZabelDUI804349
2007Mario AertsBEL207028
2006Carlos SastreSPA4344
2005Giovanni LombardiITA88118114
2001Jon OdriozolaSPA586983
1999Mariano PiccoliITA385058
1992Guido BontempiITA407562
1992Neil StephensAUS577466
1991Eduardo ChozasSPA101111
1991Marco GiovannettiITA83018
1991Marino LejarretaSPA5533
1991Inaki GastonSPA236114
1991Alberto LeanizbarrutiaSPA643944
1991Vladimir PulnikovURS118866
1991Valerio TebaldiITA478987
1990Eduardo ChozasSPA11633
1990Marino LejarretaSPA7555
1989Marino LejarretaSPA10520
1988Luis Javier LukinSPA328260
1987Marino LejarretaSPA41034
1985Philippe PoissonnierFRA869066
1971José Luis UribezubiaSPA295027
1971Jose Manuel FuenteSPA397254
1958Federico BahamontesSPA1786
1958Pierino BaffiITA236337
1957Mario BaroniITA745346
1957Gastone NenciniITA169
1957Bernardo RuizSPA55243
1956Arrigo PadovanITA122619
1956Bernardo RuizSPA387031
1956José SerraSPA26819
1955Raphaël GéminianiFRA463
1955Bernardo RuizSPA282214
1955Louis CaputFRA685455
Alle grote ronden in één jaar uitgereden